Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Paypal

Tnctr-tnctr
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.Paypal ile alışveriş yapmak istiyorum fakat paypalın onaylı olması gerekiyormuş.Bunun içinde sanal kart veya kredi kartı alınması lazım.Bende ikiside mevcut değil kredi kartı olmadan sanal kart alınamıyormu veya Vadesiz Tl hesabı+İnternet Şubesi hesabı açtırarak ordan paypal ile alışveriş yapılabilirmi.

paypal için kredi kartı olaması lazım türkiye için öyle diğer ülkelerde vadesiz hesap kullanılabiliyor mu bilmiyorum

bankamatik kartı geçerli değil herhalde yada para olmadan işlem yapmıyor şahsen bende öyle oldu

anladım illa kredi kartı şart. alışveriş yapacağım site bypasscaptcha.com acaba burdan alışverişi yapılabilirnimi.Birde kredi kartı olmadan banka hesabı açtırıp İnternet şubesini aktif ettirip Kredi kartı olmadan Sanal Kart oluşturulabiliyormuş.

Vadesiz Hesap açma işlemi hemen yapılıyor.
-İnternet Bankacılığı talimatını şubeden verdikten birkaç gün sonra açılıyor.
-İnternet bankacılığı üzerinden sanal kartınızı hemen açıyorsunuz.

Böyle olabilirmi.

Edited by Tnctr-tnctr

iş bankasının bank kartı artık kredi kartı gibi kullanılıyor paypala adapte olurmu

Artık Bankamatik Kartı’nızla internet üzerinden de alışveriş yapabileceksiniz. Bankamatik Kartı’nızla Verified by VISA veya MasterCard SecureCode logolarını gördüğünüz tüm sanal işyerlerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bankamatik Kartı’nızla internette alışveriş yapabilmeniz için Bankamatik Kartı'nızın bağlı olduğu hesabınızda işlem tutarı kadar kullanılabilir bakiyeniz olması yeterlidir. Bakiyenizin yeterli olmadığı durumlarda varsa ek hesabınızdan ödemeniz karşılanır.

Bankamatik Kartı'nızla yaptığınız alışverişler Maxinet güvencesi ile koruma altındadır.

• 2 years yıl...

paypal için kredi kartı şart mı? Benim elimde kredi kartı var ama şifre almadım henüz. Paypal kullanabilmek için banka hesabı yeterli olmaz mı? Birde bana 1.950 tl limit veriyor. Hesabımda bu kadar para yok.? Ayrıyeten şifre başkasının eline geçerse halimiz ne olur?

Edited by sere