Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Eset Nod32 Antivirus Hakkında

Share

Recommended Posts

[b][color="#00FF00"]ESET NOD32 Antivirus[/color][/b] Proğramını Katilimsiz Yaparken Paket içinde Kullanılan Diğer Yazılımlar nelerdir Acaba ? Antivirus'ü Süresiz kullanım Haline Getiren Ve sorunsuz Upload Etmesini Sağlayan..(Crack - Regedit Dosyası ) Nedir bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi ?

Bu Paketteki Antivirus İyi Calısır Durumda Fakat Xp'de Kuramıyorum. Katilimsiz Kurulum olarak hazırlanmiş. İçindeki Proğramları Aradım bulamadım Temp Falan Kurcaladım Kurulurken Gene bulamadım.

[code]http://www.katilimsiz.com/programlar/11471-eset-nod32-antivirus-business-edition-v42712-3264-bit-26-mart.html[/code] Edited by HakanAlbayrak

[color="#006400"][b]Ben katlımsızdan anlamam ancak şöyl bi öneri sunabilirim ilk önce programı kurdur ondan sonra komutla tnod u kudur çalıştırt key alsın eset sonrada kısayol atsın eset lisans diye masaüstüne örnek verdiğin linkteki gibi aynen...[/b][/color]

• Editor

yanılmıyorsam purefix ile patch lenen dosyalar eguiupdate.dll ve egui.exe olması lazım, hatırladığım bu.kurulum esnasında fixleniyordu gerçi sonradan da güvenli modda da fixleme yapılabiliyordu.

Edited by lalamustafa

http://www.nsanedown.com/?request=140184
adresinde aşağıda eset pure fix var. onu indir. bilgisayarı güvenli modda başlatıp çaılştır. enable de sorun çözülecektir

• Editor

[quote name='comodo' date='25 April 2011 - 12:31 ' timestamp='1303723911' post='999019']
repackager ile de olmuyor :( .exe değil çünkü dosya.Nasıl yapacam yok mu fikir verecek kimse?
[/quote]
c-ronaldo belki yardım eder, bildiğim kadarı ile o smart install maker ile kurulu olan eset i katılımsız yapıyordu.