Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ofis 2010 Çift Dil

tonic
 Share

Recommended Posts

Merhaba ardakaşlar. Benim ofisle ilgili bir sorum olacak. Ofis 2010 programı 64bit olarak bilgisayarımda kurulu ve ingilizce. İş yerimde ingilizce kullandığım için kendi bilgisayarıma da kolaylık sağlaması için ingilizce kurdum. Ama bazen ingilizce fazla bilmediğimden aradığım özelliği bulamıyorum. Acaba kendi bilgisayarıma birde Türkçesini kursam bir sorun olur mu? Yoksa ayrı dosyalara kurduğu için sorun olmaz mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

ayrı dosyalara kurdugunu sanmıyorum. gerci ayrı dosyalara kursan bile(sonucta kuracagın yeri kendin seciyorsun) regedit kayıtları ortak olacaktır. kısaca dosyalar ortak ve büyük ihtimalle sorun olur. ha cözüm olarak kendi flashına portable ve türkce bir ofis kurmanı tavsiye edebilirim.

edit: portable olmak şartıyla bilgisayarına da kurmanda bir sakınca olmaması lazım.

Edited by nonamexx

microsoftun sitesinde ücretsiz görüntüleme paketleri var menüler ingilizce görünüyor imleci üzerine getirince türkçesi görünüyor onu indirebilirsin ben şuan böyle kullanıyorum

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?FamilyID=76938fe6-7613-4bcf-8b17-fff7894ff541&displaylang=tr

Edited by kankka

[quote name='kankka' date='23 April 2011 - 14:14 ' timestamp='1303568061' post='997950']
microsoftun sitesinde ücretsiz görüntüleme paketleri var menüler ingilizce görünüyor imleci üzerine getirince türkçesi görünüyor onu indirebilirsin ben şuan böyle kullanıyorum

http://www.microsoft.com/downloads/tr-tr/details.aspx?FamilyID=76938fe6-7613-4bcf-8b17-fff7894ff541&displaylang=tr
[/quote]
Teşekkürler kankka :)