Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Atheros Chipsetli Usb Kablosuz Ağ Kartı Lazım ..

Share

Recommended Posts

[b]bt3 te her ağ kartı oluyor ama bt4 te sadece atheros mu çalşıyor ? geçen gün arkdaşın atheros chipsetli laptpnda denedim az kalsın başarıyordum. benm ki desteklemyiro yapamıyorum . evet ağ kırmak için :D ama can yakmak için değil (:
wep ve wpa wpa2 lerde de geçerlimi atheros ?

:)
:)[/b]
[b]
anladğm kadarıyla atheros un adı çıkmış :D [/b]

• 2 hafta sonra ...

KARDEŞ WPA KIRMAK İÇİN ELİNDE EN AZ 1TB HDD OLMASI GEREK.WORDLİSTLER ANCAK SIĞAR ZATEN WORDLİST VARSA GERİSİ KOLAY KARTIN MARKASI FARKETMİYOR WPA KIRMAK İÇİN KARTIN CHİP SETİ SENİN KULLANCAĞIN PROĞRAMLA UYUŞMASI AÇISINDAN ÖNEMLİ KOLAY GELE ...

[quote name='siyahbereli_32' date='11 May 2011 - 11:37 ' timestamp='1305106657' post='1008675']
KARDEŞ WPA KIRMAK İÇİN ELİNDE EN AZ 1TB HDD OLMASI GEREK.WORDLİSTLER ANCAK SIĞAR ZATEN WORDLİST VARSA GERİSİ KOLAY KARTIN MARKASI FARKETMİYOR WPA KIRMAK İÇİN KARTIN CHİP SETİ SENİN KULLANCAĞIN PROĞRAMLA UYUŞMASI AÇISINDAN ÖNEMLİ KOLAY GELE ...
[/quote]

1TB wordlist için :) LAmer TERK :D

1TBlık wordlisti denemeye ömrün yetmez, sen wordlisti bitirdiğinde millet uzayda gezer heralde.

HDD olmadanda wep şifresini kırarsın wpa için şans lazım , kendi wordlistini kendin yarat mesela komşun tanıdık ise cep nol ev no isim takım nick vb şeyler kullanmıştır.