Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Jdownloader Ile Kolay Indirme

chatisalim
 Share

Recommended Posts

İNDİRME LİNKİ GÜNCELLENDİ..

Jdownloader kullanarak indirme yapanlar için en büyük sıkıntı şu gıcık captcha sistemini kullanan sitelerdir.
Sadece hotfile'ın kullanması bile yetiyor çünkü onun karakterini bilgisayar çözemiyor. Mecburen bilgisayar başında oturmak zorunda kalıyorsunuz.

Ancak bu sorunu çözmüşler. sistem şu:

- Dosyayı indirmek istediğinizde karşınıza çıkan resim internet üzerinden server'a yollanıyor.
- Sitede aktif olan bir kullanıcı bu şifreyi sizin yerinize yazıp gönderiyor.
- Sonuçta downloadlarınız size gerek kalmadan devam ediyor.

Sistem krediye bağlı olarak işliyor.
- Siteye girerek çözdüğünüz her captcha için 7 kredi kazanıyorsunuz.
- Yaptırdığınız her captcha çözümü için ise 10 kredi düşüyor.
- Üyelik başlangıcında 100 kredi kazanıyorsunuz.
- Eğer para ile almak isterseniz 6 dolara 1000 kredi alıyorsunuz.
- Hatta biriken kredilerinizi nakit olarak da alma imkanınız da var.

Bana sorarsanız para ile kredi almak veya kazandığınız kredileri paraya dönüştürmek şu an için pek mantıklı değil. Çünkü sistem yeni olduğundan dolayı para kazanmanız zor. Ancak boş zamanlarınızda oturup kredi biriktirerek bilgisayarın başında olmadığınız durumlarda indirmeleriniz devam etmesini sağlayabilisiniz.

Sitede referans sistemi olduğu için eğer verdiğim linkten üye olursanız bana kredi kazandıracaksınız. Sizinse hiçbir kaybınız olmayacak.

* Açılan sayfada sağ üstte giriş kısmında Register'a tıklayın ve formu doldurun.

Referred By kısmında " chatisalim " yazmanız yeterli. (Yazanlara teşekkürler )
* Gerçek mail adresinizi kullanmanızı öneririm çünkü aksi halde kredi kazanmakta sorun yaşanabiliyor.
* Mail adresinize gelen aktivasyon mailini kullanarak hesabınızı aktifleştirin.

Gelelim nasıl kurulduğuna. Edited by chatisalim

bu bir program değil istediğin bütün sitelerin şifrelerini senin adına başkası giriyor sen dosyalarını jdowlader ile sırala açık bırak hangi site olursa olsun Captcha lar başkaları tarafından otomatik olarak girildiği için sen pc yi bırak dosyaların insin..
böylece hiç bir siteden premium satın almak zorunda değilsin..
çok güzel ve kullanışlı bir site indirme yapanlar için..
tavsiye ederim..
teşekkürler referansın için..

• 2 ay sonra...

buda programı. jdownloader yüklü ise buradan programı indirin ve kurun zaten sitedeki youtube videosunda nasıl kullanılacağı anlatılıyor kolay gelsin

http://ocrhood.gazcad.com/tr/download.aspx

Edited by erpol

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Ben bunun birkaç kurnazın millete şifre çözdürmek için kurulan bir tuzak olduguna inanıyorum kanmayın bunlara.kendi şifrnizi kendiniz çözün ayni kapıya çıkar.Ben sitede yazılanları uyguladım denedim 200 puan aldım ama jdawnloader hala şifre soruyor.Yapamadın çamur atma demeyin.kurnazların tuzagıdır inanmayınız.

[quote name='YILDIZAVCISI' date='04 December 2011 - 11:29 ' timestamp='1322990995' post='1123727']
Ben bunun birkaç kurnazın millete şifre çözdürmek için kurulan bir tuzak olduguna inanıyorum kanmayın bunlara.kendi şifrnizi kendiniz çözün ayni kapıya çıkar.Ben sitede yazılanları uyguladım denedim 200 puan aldım ama jdawnloader hala şifre soruyor.Yapamadın çamur atma demeyin.kurnazların tuzagıdır inanmayınız.
[/quote]

Ayarlardan JDownloader entegrasyonunu açmayı denediniz mi acaba ?

Bende gayet güzel çalışıyor.

Elinde premium hesap olmayan ve sabaha kadar indirme yapanlara güzel bir uygulama diye düşünüyorum ayrıca.

[quote name='YILDIZAVCISI' date='04 December 2011 - 09:29 ' timestamp='1322990995' post='1123727']
[/quote]

BAZI SİTELER İÇİN HALA CHAPTCA İSTİYOR OLABİLİR.. YÜZLERCE DOWNLOAD SİTESİ VAR..
AMA ÇOĞUNDA ÇALIŞIYOR..
FREE KULLANICILAR İÇİN ÇOK GÜZEL VE KULLANIŞLI BİR SİSTEM..
BİRAZ KULLANAN BİLİYOR NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU..

MALESEF YAPAMAMIŞSIN..

Edited by chatisalim

• 2 hafta sonra ...

[quote name='zekeriyacüce' date='26 December 2011 - 22:34 ' timestamp='1324938864' post='1132581']
free kullanicilar bence
JD. kullanmaya devametsinler ve hergun premiumhesap veren sitelerden premium hesap bulabilirler ücretsiz benim gibi.
su anda 10 a yakim farkli premiumum var ayrica bazilari aylarca kirilmiyor.
[/quote]

Neymiş ki bu siteler mesela? :)