Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

After Effects İle İlgili Donma Ve Çalışma Sorunu

YeniçeRiyan-i
 Share

Recommended Posts

[center][b]Merhaba.Arkadaşlar After Effets ile İstanbulun Fethi için Kısa bir Video Hazırlamak İstiyorum.Lakin Sık Sık çalışmada Donmalar Yaşıyorum.Defalarca Kaldırıp Yükledim (Artık yükle kaldır Crackde istemiyor :D ) Bu çalışma ve bu Sorun Hakkında Yardımcı olacak Bilgili Arkadaş varmı Aramızda ?[/b][/center]

[b]After Effects CS4[/b]

[i]1.5GHz veya daha hızlı işlemci**
Microsoft® Windows® XP ile Service Pack 2 (önerilen Service Pack 3) veya Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate veya Enterprise ile Service Pack 1 (32-bit Windows XP ve 32-bit ve 64-bit Windows Vista sertifikalı)
2 GB RAM
Kurulum için 1.3 GB kullanılabilir sabit disk alanı, isteğe bağlı içerikler için ek 2 GB alan ve kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (flash tabanlı depolama cihazlarına kurulamaz)
1.280×900 ekran ve OpenGL 2.0–uyumlu ekran kartı
DVD-ROM sürücüsü
QuickTime özelliklerini kullanmak için QuickTime 7.4.5 yazılımı gerekir
Çevrimiçi Hizmetler için geniş bant Internet bağlantısı gerekir.[/i]

[b]Ben de 1 senenin arasında bakmaya başladım.Xpde hiç bir donma yada sıkıntı yaşamazken win 7 de Büyük projrlerde kasılma oluyor.
diyeceğim işletim sistemin nedir. bide yapacağın projeyi aynı composidlere yığma hem düzenlemen zor olur hemde proje çok ağırlaşır.
Bir ana composit oluştıurusun farklı layerlerde sayfa aç sonra birleştire bilirsin . render edersin.
Yoksa bütün efectleri Textleri resimleri videoları bir sayfaya yığarsan ağırlaşması içten bile değil.. Kolay gelsin. [/b]

Hocam win7 kullanıyorum 64bit bi sıkıntı olmuyor CS5 bir sorun olmuyor gayet stabil çalışıyor.Ve şunuda belirteyim ne alakası var demeyin win7 ye tema yüklediğim zaman photoshopta çalıştığımda acayip derecede kasıyor.Fakat normal temada sorun olmuyor.İkonpack ve tema ağırlaştırıyor galiba sistemi.Bende böyle bir sorun yaşamıştım.