Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Call Of Duty'nin Korku Filmi Geliyor!

KemalALKIN
 Share

Recommended Posts

[center][size="3"][color="#000000"][size="5"][color="#FF0000"][b]Call Of Duty'nin Korku Filmi Geliyor![/b][/color][/size]

[img]http://static.shiftdelete.net/img/promo_big/cod_promo1303850959.jpg[/img]

Yönetmen George Romero! Oyuncular Sarah Michelle Gellar, Robert "Freddy Kreuger" Englund, Machete'den Danny Trejo ve Michael Rooker! Detaylar haberimizde!

Adı neredeyse FPS türüyle beraber anılan Call of Duty serisinin en yeni halkası Black Ops için Escalation adlı bir DLC yayınlanacak. İçeriğinde yeni harita ve modlar bulunacak olan ek paketin belki de en önemli özelliği, "Call of Dead" modu!

George Romero İmzalı Bir Korku Filmindeyiz

3 Mayıs 2011'de oyuncular ile buluşacağı belirtilen bu ek görev paketi, ünlü yönetmen George Romero imzasını taşıyor. "Yaşayan Ölüler" gibi filmlerle tanına George Romero, Call of Duty: Black Ops için Call of Dead modunun da mimarı aynı zamanda.

Videoyu indir;

[quote]http://download.gametrailers.com/gt_vault/13099/t_callodblackops_escalationdlc_calldead.flv[/quote]

Geliştirilen bu ek görevde oyuncular, tıpkı geçmiş Call of Duty'lerde olduğu gibi zombileri avlamaya çalışacak. Ancak bu defa biraz daha film kıvamında, öykülü bir senaryo ile karşılaşacağız.

Sürpriz Son Boss!

Bölümün kadrosu ise bir hayli sağlam! Oyuncular Sarah Michelle Gellar, Robert Englund (orijinal Freddy Kreuger), Machete'den Danny Trejo ve Michael Rooker! Yapımda bu modellemeleri kontrol edeceğiz... Hatta bölümün son boss'u George Romero olacak ve onu öldürmeye çalışacağız!

[img]http://static.shiftdelete.net/img/article_new/call-of-duty-black-ops-hileleri1299283976.jpg[/img]

Söz konusu DLC, bir aksilik olmazsa, PC, PS3 ve X360 için de yayınlanacak.

KAYNAK: SDN[/color][/size][/center]

[quote name='kedice' date='27 April 2011 - 12:35 ' timestamp='1303900525' post='1000426']
korkacağız desenize :)) fear 2 yi demo olarak denedim sadece 10 dakika ve sonuç: oyunu kapatmayı bırakın pc nin fişini çektim:) gece sabaha kadar kabus...

kesin bu daha beterdir:))
[/quote]

Dead Space 2 oyna, o kadarda korkunç değil.

[quote name='kedice' date='27 April 2011 - 13:35 ' timestamp='1303900525' post='1000426']
korkacağız desenize :)) fear 2 yi demo olarak denedim sadece 10 dakika ve sonuç: oyunu kapatmayı bırakın pc nin fişini çektim:) gece sabaha kadar kabus...

kesin bu daha beterdir:))
[/quote]

[quote name='win32' date='27 April 2011 - 13:54 ' timestamp='1303901668' post='1000438']
Dead Space 2 oyna, o kadarda korkunç değil.
[/quote]
aşırı şiddet olan filmlere falan bakamam oyununa nasıl bakıcam kedice arkadaşım :)
ama pencerede oyna yapsaydın kurtulurdun refleksle bile olsa :)

win32 arkadaş ne zevk alıyorsunuz korku oyunlarından :D
ben en basit bi silahlı oyunda aniden vurulunca falan filan kalbim bi kötü oluo :D yani korkusuz korkak oyuncu tipi :D benimki :Q :H: :rofl: :p

Edited by KemalALKIN