Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Http 12007

example
 Share

Recommended Posts

Selamun Aleyküm TNCTR üyeleri

Notebook a geçen gün format attım hiç bir sorun olmadan 2 gün kullandım ve birden bire interneti kullanacağım zaman HTTP 12007 hatası ile karşılaştım. İnterneti görüyor ama bağlanamıyor ve sabahtan beri çıldırma derecesine geldim resmen....
Dedim ki kendime çözse çözce bu sorunu TNCTR ekibi ve üyesi olan arkadaşlarımızdan biri mutlaka bu sorunu biliyodur..
Sizce sorun nerden kaynaklanıyordur acep...

İlgilerinizi bekliyor, Sizlere şimdiden teşekkür ediyorum... Edited by example

[quote name='Tegmen-BehzatÇ' date='16 May 2011 - 16:34 ' timestamp='1305563652' post='1011884']
Tekrar format at.
[/quote]
tekrar formata gerek yok arkadaşlar biliyorsanız bildiğinizi paylaşın bilmiyorsanız şu format kelimesini kullanmayın lütfen.

Arkadaşlar bu tür sorunların formattan başka çözümü yok.
Başka sistemle format atsın çözülür. Attığı formatta virüs bulaşmış olabilir veya eksik dosyadan kaynaklanır yada dosyalardan 1 veya birkaçtanesi bozuk olabilir. ccleaner yapınız advanced system care'de yapın eğer düzelmesse formattan başka çözüm öneremem. Eğer bunu beğenmiyorsanız fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Sizler sadece fikirlerinizi söyleyin başkalarının fikirlerine müdahale etmeyin.

[quote name='Tegmen-BehzatÇ' date='16 May 2011 - 20:00 ' timestamp='1305565200' post='1011912']
Arkadaşlar bu tür sorunların formattan başka çözümü yok.
Başka sistemle format atsın çözülür. Attığı formatta virüs bulaşmış olabilir veya eksik dosyadan kaynaklanır yada dosyalardan 1 veya birkaçtanesi bozuk olabilir. ccleaner yapınız advanced system care'de yapın eğer düzelmesse formattan başka çözüm öneremem. Eğer bunu beğenmiyorsanız fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Sizler sadece fikirlerinizi söyleyin başkalarının fikirlerine müdahale etmeyin.
[/quote]

Arkadaşım kızmana gerek yok sakin ol mehmet kardeşimiz kötü bişey demediki ayrıca dediğin seyler mantıklı ilk başta onları söylesen daha iyi olur her şıkıştığımızda format atarsak ne anlamaı kalır o zaman dimi.. onları denicem....