Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows Vista'yı Kalıcı Olarak Active Etmek

Conspicuous®

Recommended Posts

@CedriC yanlış anlama eleştiri mahiyetinde söylemiyorum. Aktivasyon için kalan zamanın 43200 dakika olduğunu onaylayın demek 43200 dakika süresince rahatça kullanabiliriz demekse eğer (ben öyle anladım yanlışım olabilir) 43200 dakika 720 saat yapar buda 30 gün demektir ki vista kurulumda zaten 30 günlük oluyor.

Yoksa benmi yanlış anladım? :rolleyes2:

arkadasim dogru anlamisin bende o sekil yaptim bi kac gun ayni durdu zaman hic ilerlemedi sonra birden indi degisti 2gun oldu iki gun gorunce ayni uygulamayi yeniledim fayda olmadi iki gunun sonunda pc acilmadi key istiyor mecburen formatladim

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

kardes eywallah cok saol ılac gıbı geldı wallada....bı problemımızz war ve en kısa surede yanıt verırsen sewınırım...sımdı olay su:tamam 30 gun dıyor kalan sure ama pc ılk acıldıgında ekrana gelen karsılama ekranı tabırı caızse orda etkınlestırme ıcın 3 gunun kaldı dıo(benım 3 gun warken bıtıme crackledım bu arada)yanı sozum ona bu karsılama ekranı bı sorun cıkarırmı yanı 3 gun sonra cokuse gecmeyım acıl yanıt beklıorum kardes ......cok saol

• 6 ay sonra...

arkadaşlar bende vista'yı bios'tan crack'leyen program var (isteyen olursa upload ederim fakat forumdada mevcut)

Vistayı bios harici ve süre dondurma metodu dışında aktive etme yolu var mı? Çünkü bios'tan crack'lamak ciddi şekilde açılışı geciktiriyor...

Teşekkürler...

• 2 ay sonra...

Bunların hepsini 5 kez denedim. Web de aramadıgım kullanmadıgım program kalmadı. Bios dan bile yaptım gene olmadı..

3 kere format attım gene olmadı.. bende 3 tane güncelleştirme yüklü KB935509,KB937287,KB938371 .. Bunlar format atsam dahi gitmiyor. Format atmayıp üstüne kurmusumdur belki die 3 kez tekrardan yükledim biçimlendirip. Yine tık yok. Aslında ilk yaptıgımda windows etkinleşti. Ama bi güncelleme yaptı baktım 30 gün yazıyo. Ardından yukarıda da yazdıgım gibi 6 saatdir ugrasıyorum olmuyo. Ben bilgisayarcıyım ilkkez böle bişeyin altından çıkamadım. güncelleştirmeleri tıklayıp silmek istiyorum ama silme tusu gidiyor bunların üstüne gelince

Windows içinde servicing de bu güncelleştirmeleri görüyorum, sil diyorum izin gerekli diyor. kullanıcı ayarlarından services.msc den her tarafdan herseyi açtım yine tık yok. Sadece bu güncelleştirmelere izin ver dediğim de ise onaylanamadı diyor. şaşırdım kaldım :S

bana yardımcı olabilicek varmı

Bunların hepsini 5 kez denedim. Web de aramadıgım kullanmadıgım program kalmadı. Bios dan bile yaptım gene olmadı..

3 kere format attım gene olmadı.. bende 3 tane güncelleştirme yüklü KB935509,KB937287,KB938371 .. Bunlar format atsam dahi gitmiyor. Format atmayıp üstüne kurmusumdur belki die 3 kez tekrardan yükledim biçimlendirip. Yine tık yok. Aslında ilk yaptıgımda windows etkinleşti. Ama bi güncelleme yaptı baktım 30 gün yazıyo. Ardından yukarıda da yazdıgım gibi 6 saatdir ugrasıyorum olmuyo. Ben bilgisayarcıyım ilkkez böle bişeyin altından çıkamadım. güncelleştirmeleri tıklayıp silmek istiyorum ama silme tusu gidiyor bunların üstüne gelince

Windows içinde servicing de bu güncelleştirmeleri görüyorum, sil diyorum izin gerekli diyor. kullanıcı ayarlarından services.msc den her tarafdan herseyi açtım yine tık yok. Sadece bu güncelleştirmelere izin ver dediğim de ise onaylanamadı diyor. şaşırdım kaldım :S

bana yardımcı olabilicek varmı

Önce xp kur, diğer sürücülerini falan yüklemeden tekrar vista kur. o zaman güncellemeler gider bence işin olur. Biraz yolu uzatır ama...

Ben unlock 1,87 die bi program kurdum demin.. Sanırım güncelleştirmeleri sildim, bu program kilitleri açıp siliyo.. Ama yine crack işi olmuyo. 30 gün gözüküyordu karıstıra karıstıra 15 e düşürdüm :huh: Ama dakikası düşmüyo aynen duruyo

yinede tamamen orjinal yapmak isterdim, belki bi akıl vericek arkdas vardır ? Hangi programı yüklersem yükleyim olmuyo. İlkkez yaptıgımda olmustu, güncellendi pc sonra 30 gün gösterdi. onun üstüne 3 kez format attım sıfırdan yaptım herseyi gene olmadı :S

• 3 ay sonra...
arkadasim dogru anlamisin bende o sekil yaptim bi kac gun ayni durdu zaman hic ilerlemedi sonra birden indi degisti 2gun oldu iki gun gorunce ayni uygulamayi yeniledim fayda olmadi iki gunun sonunda pc acilmadi key istiyor mecburen formatladim

ben bilgisayara vista basic kurmak istiyorum.yalnız sizin sayfadan kurmak istiyorum.bana yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...