Jump to content

Windows Vista'yı Kalıcı Olarak Active Etmek

Conspicuous®

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply
TimeStop.sys uygulaması Vista aktivasyonunun geri sayım sayacını durdurarak sürekli 30 gün ya da 43200 dakika olarak görmesini sağlıyor. Ve Microsoft ürününüzü deneme sürümü kapsamında gördüğü için gerçek microsoft ürünleri ile aynı imkanları vermektedir.

TimeStop v2 yaması Bütün 32-Bit / 64-Bit sürümler için kullanılabilir.

İŞLEM SIRASI

1. vistacrack.zip'i indirin

2. Arşivden Çıkarın.

3. vistacrack.exe'ye sağ tıklayın

4. Properties (Özellikler) ' i seçin.

5. Compatibility(Uyumluluk) sekmesini tıklatın,

ve "Run this program as an administrator"

(Bu programı Yönetici olarak çalıştır) seçeneğini işaretleyin.

vistacrack-properties.jpg

6. Properties pencereini kapatın.

7. vistacrack.exe'ye çift tıklatın ve Winsows Vistanızı kalıcı olarak

active etmek için "crack" Butonuna basın.

8. Yama Uygulandıktan Sonra Windows Yeniden Başlayacak.

9. Bilgisayar yeniden başladıktan sonra sağ altta Vista

Aktivasyon Yaması'nın tekrar çalışması gerektiğini söyleyen

bir uyarı çıkacak. Bu uyarıyı tıklatın ve "Allow"a basın

10. Bu program bir dos penceresi açacak. İşlem tamamlandıktan

sonra programı kapatmak için "Finish"e basın.

11. İşlemi kontrol etmek için Bilgisayarı yeniden başlatın.

12. Başlat > Çalıştır' a basın.

13. Satıra "slmgr.vbs -dlv" Komutunu girin.

14. Vista'nın aktivasyon için kalan zamanını göreceksiniz.

15. İşlem başarıyla tamamlanmıştır.

16. Ara ara 13. işlemdeki komutu girip

deneme sürümünün azalıp azalmadığını kontrol edebilirsiniz.

Gerekli Dosya:

http://rapidshare.com/files/13980340/vistacrack.rar.html
şifre: www.tnctr.com[/CODE]

[size=3][b][color=#FF0000]Önemli: Bu işlem denenmiştir. Sorunsuz Çalışıyor.[/color][/b][/size]

[color=#FF6666][b]İşte Screen:

30 Ocak 2007 - 02:11[/b][/color]

2nr272w.jpg

[color=#FF0000][b]Bu da İkinci Screen:

30 Ocak 2007 - 09:06[/b][/color]

3503z8l.jpg

Ben bu bahsettiğiniz konuyu test ettim fakat düşüyor süre yazmış olduğunuz gibi 30 gün sabit kalmıyor.Windows vista home türkçe bütün herşeyi kurdum daha sonrada crack bahsettiğiniz gibi yükledim fakat olmuyor tekrar acaba diyerek linkten vista crack dosyasını çekmek istedim fakat rapidshare silmiş sonuçta sizden ricam bu konuyu resimli olarak bize anlatırsanız çok memnun olurum.Artı tabiki birde windows vista crack linkide yenilerseniz çok iyi olur.Emeğinize sağlık sayenizde ufkumuz genişliyor.Kolay gelsin.

Düzeltme

Evet konuyu hallettim yeni vista ultimate kurunca oldu.birde bahsettiğiniz gibi cd key serial girmeden yükledim vistayı.>Daha sonrada crack işlemini aynen yapınca oluyor.Zaman 1 haftadır 30 gün olarak duruyor.Eline ve emğine sağlık arkadaşım sağol Conspicuous®

Ben bu bahsettiğiniz konuyu test ettim fakat düşüyor süre yazmış olduğunuz gibi 30 gün sabit kalmıyor.Windows vista home türkçe bütün herşeyi kurdum daha sonrada crack bahsettiğiniz gibi yükledim fakat olmuyor tekrar acaba diyerek linkten vista crack dosyasını çekmek istedim fakat rapidshare silmiş sonuçta sizden ricam bu konuyu resimli olarak bize anlatırsanız çok memnun olurum.Artı tabiki birde windows vista crack linkide yenilerseniz çok iyi olur.Emeğinize sağlık sayenizde ufkumuz genişliyor.Kolay gelsin.
Please register to see this content.

buyur öncede siteye vermiştim bunu fakat arama yapmadığınız için bulamıyorsunuz

bunun kurulumu çok basit zaten arada sadece bi restart çekiyorsun (daha doğrusu kendi kendine çekiyor senin bişey yapmana gerek yok! ondan sonra yukarıdaki arkadaşın dediği gibi "slmgr.vbs -dlv" bu komutu kullanarak kontrol edebilirsin :lol:

yk be abim yönetici olarak çalıştırıyorum :(

ama daha önce bu crackleme yöntemini denemiştim buda olmamıştı ...

1. 1.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın.

2. 2.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın.

3. check.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın

ve LegitCheckControl.DLL dosyasını C:\\Windows\System32 nin içine atın

http://www.microsoft.com/genuine/downloads/faq.aspx[/CODE]

adresine gir ve sistemini doğrula

[CODE]http://rapidshare.com/files/16358167/Windows_Vista_StopTime_Crack.rar[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
yk be abim yönetici olarak çalıştırıyorum :)

ama daha önce bu crackleme yöntemini denemiştim buda olmamıştı ...

1. 1.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın.

2. 2.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın.

3. check.bat dosyasını administrator olarak çalıştırın

ve LegitCheckControl.DLL dosyasını C:\\Windows\System32 nin içine atın

http://www.microsoft.com/genuine/downloads/faq.aspx[/CODE]

adresine gir ve sistemini doğrula

[CODE]http://rapidshare.com/files/16358167/Windows_Vista_StopTime_Crack.rar[/CODE]

İşte bu yöntemi çalıştırdığınız için benim verdiğim yöntem çalışmıyor.

arkadaşlar birde bu crack i deneyin!

Instructions

1. Install Windows Vista WITHOUT a product key.

1. Vista yı serial kullanmadan kurun

2. Once Vista is installed run this program and click the 'Crack' button, selecting 'Allow' when Vista asks.

2. Kurduktan sonra b programı çalıştırın ve Crack bu dotunan basın ardından İzin Ver e basın

3. Wait until a dialog box appears then click 'OK' and REBOOT.

3Uyarı penceresi gelene kadar bekleyin, Ok butonuna basın ve pc yeniden başlayacak

4. After Reboot, run this program and click the'Validate' button to make Vista Genuine

4. Reboot tan sonra bu programı tekrar çalıştırın ve bu kez Validate!e basın

5. Click the 'Check' button and a dialog box should popup after a short while showing the number of minutes left for activation (43200).

5. Check butonuna basın. Aktivasyon için kaç günlük limitiniz olduğunuzu göreceksiniz.

6. Close the dialog box and wait a few minutes, then click the 'Check' button again to verify the number of minutes is the same as before.

6. Pencreryi kapatın ve bir kaç dakika bekleyin. Ardından tekrar Check butonuna basın ve sayının eskisi ile aynı olduğunu göreceksiniz.

Congratulations!! your copy of Vista is now cracked.

Tebrikler Vista Kopyanız Cracklendi! :)

url=http://imageshack.us]scara4235gb0.png[/url]

Conspicuous® --> Anlatımı Türkçeleştireyim dedim :)

yaa olmuor olmuor olmuor :) vista ultimate türkçe kurdum ne yaptıysam crak olmuor :)

Güncellemeleriniz arasında bu güncellemenin olup olmadığına bakar mısınız?

KB931573[/CODE]

Eğer var ise time stop crack işe yaramıyor.

Bunu önlemek için kaldırmanız gerekebilir.

Yada sistemi yeniden kurmanız ve güncellemeleri kapatabilirsiniz ya da otomatik seçeneğini iptal etmelisiniz.

arkadaşlar birde bu crack i deneyin!

Instructions

1. Install Windows Vista WITHOUT a product key.

1. Vista yı serial kullanmadan kurun

2. Once Vista is installed run this program and click the 'Crack' button, selecting 'Allow' when Vista asks.

2. Kurduktan sonra b programı çalıştırın ve Crack bu dotunan basın ardından İzin Ver e basın

3. Wait until a dialog box appears then click 'OK' and REBOOT.

3Uyarı penceresi gelene kadar bekleyin, Ok butonuna basın ve pc yeniden başlayacak

4. After Reboot, run this program and click the'Validate' button to make Vista Genuine

4. Reboot tan sonra bu programı tekrar çalıştırın ve bu kez Validate!e basın

5. Click the 'Check' button and a dialog box should popup after a short while showing the number of minutes left for activation (43200).

5. Check butonuna basın. Aktivasyon için kaç günlük limitiniz olduğunuzu göreceksiniz.

6. Close the dialog box and wait a few minutes, then click the 'Check' button again to verify the number of minutes is the same as before.

6. Pencreryi kapatın ve bir kaç dakika bekleyin. Ardından tekrar Check butonuna basın ve sayının eskisi ile aynı olduğunu göreceksiniz.

Congratulations!! your copy of Vista is now cracked.

Tebrikler Vista Kopyanız Cracklendi! :)

url=http://imageshack.us]scara4235gb0.png[/url]

Conspicuous® --> Anlatımı Türkçeleştireyim dedim :)

tamam ya iyi yapmışsın teşekkür ederim :)

Güncellemeleriniz arasında bu güncellemenin olup olmadığına bakar mısınız?

KB931573[/CODE]

Eğer var ise time stop crack işe yaramıyor.

Bunu önlemek için kaldırmanız gerekebilir.

Yada sistemi yeniden kurmanız ve güncellemeleri kapatabilirsiniz ya da otomatik seçeneğini iptal etmelisiniz.

daha kurarken iptal etmiştim güncelleme yoq ama neyaptıysam olmuo hatta bazı timerstop programları vistamı direkt kitlio sanki 30gün geçmiş gibi bana uyarı werio vista :) delircem nerde hata yapıorum çözemedim nette biton crack yöntemi war hepsini denedim :)

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar bu crak ben kullnıyorum ve çalışıyor haberiniz olsun sorunsuz çalışıyor ben denedim valla benimki sabit duruyo ve ben etkinleştirmeyide buldum bi ara atarım isterseniz gokhan395Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com isteyen olursa atarım

• 3 hafta sonra ...

arkadaslar bende denedigim ve callısan bı vista aktıflestırme yontemını sızınle paylasmak ıstedım dosyanın ıcınde anlatımını verdim yınede ben burayada yazıyım dedım..

su an bende tncxp yuklu nedenı ram ım bıraz az gelıyo vıstaya ( 1 GB 667 mhz )

vista + autocad + photoshop yemıyo pc 1 GB daha lazım

vista kendi basına 550mb ram yıyo zaten...

konu alıntıdır arkadasın emegıne saglık ama dedıgım gıbı calısıyo

link:

...ve başlıyoruz:

1) Run(Çalıştır)'a "services.msc" yazıyoruz. Ordan Windows Uptade'e sağ tıklayıp stop(dur) diyoruz. Sonra yine

sağ tıklayıp properties(özellikler)'e gelip disabled(devre dışı) seçeneğini seçip tamam diyoruz.

2) c:\windows\system32\licencing\pkeyconfig klasörüne gidip ordaki pkeyconfig dosyasına sağ tıklayıp özellikler

diyoruz. Security(Güvenlik) sekmesinde (system seçili olcak) Advanced(Gelişmiş)'i tıklıyoruz. Ordan Owner(Sahip)

sekmesine sonra da Edit(Düzenle) butonuna basıyoruz. Ordan Adminasrator'ü seçip ok'a basıyoruz. Evet deyip

çıkıyoruz. Sonra tekrar dosyaya sağ tıklayıp properties(özellikler) diyoruz. Security(Güvenlik) sekmesine gelip

ordan advanced(gelişmiş)'e tıklıyoruz. Permission(İzinler) sekmesinde adminasrator'u seçip Edit(Düzenle) diyoruz.

Permission(izinler) kısmında alow(izin ver)'in altındaki kutucukların hepsini işaretliyoruz(bi kere basmak kafi)

evet'e basıp Ok diyip çıkıyoruz ve full control(tam denetim) yapmış oluyoruz.

3) Sistemi yeniden başlatıyoruz ve güvenli modda çalıştırıyoruz. Run(Çalıştır)'a "services.msc" yazıp oradaki

Software licencing(Yazılım Lisanslama)'ya sağ tıklayıp özellikler diyip Genel/Başlangıç Türü kısmını Manual(Elle)

yapıyoruz. Ok diyip çıkıyoruz.

4) İş cracklanmış dosyaları replace yapma kısmına geldi geldi. Bunun için cracklanmış pkeyconfig dosyasını

c:\windows\system32\licencing\pkeyconfig klasörünün içine atıp replace(üstüne kopyala) yapıyoruz. Sonda yine

cracklanmış olan tokens.dat dosyasını c:\windows\services profiles\Network Services\AppData klasörünün içindeki

Romaing\Microsoft\SoftwareLicensing klasörüne replace(üstüne kopyala) yapıp kopyalıyoruz ve bilgisayarı

yeniden başlatıyoruz.

5) Şimdi ise Start(Başlat) Accessorries(Donatılar) Command Prompt(Komut İstemi)ne sağ tıklayıp Run adminiastrator

(yönetici olarak çalıştır)'a tıklayıp komut istemini açıyoruz. Ve aşağıdakileri buraya yazıyoruz:

cscript c:\windows\system32\slmgr.vbs -skms kms.vbs.net.cn yazıp enter'a basıyoruz ve ardından,

cscript c:\windows\system32\slmgr.vbs -ato yazıyoruz ve artık vistamız aktive olmuştur

ya arkadaşlar birşey soracam ben Windows Vista Ultimate kurdum sora başka bir yerden aldığım crackile aktifleştirdim olmadı.ama bende şimdi tekrar XP yi kurmak istiyorum ama olmuo nedeni nedir acaba bu cracki yapsam geçer mi?lütfen yardım edin!!!please.gif

ya arkadaşlar birşey soracam ben Windows Vista Ultimate kurdum sora başka bir yerden aldığım crackile aktifleştirdim olmadı.ama bende şimdi tekrar XP yi kurmak istiyorum ama olmuo nedeni nedir acaba bu cracki yapsam geçer mi?lütfen yardım edin!!!please.gif

arkadaşım sorununu biraz açarsan yardımcı olabiliriz

ArkadasLar Ben Vista Transformation Pack 6 kurdum ama 2. resetten sonra pc hata verdi ve format atmak zorunda kaldım. Sorun Cracklemede mi ? Kurulumdan Sonra Cracklersem Sorunu Cozebilir miyim ?

bunun konu ile alakalı olduğunu zannetmiyorum ama...nasıl bi hata werdi acaba?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...