Jump to content

Klose Galatasaray'da

buferhn
 Share

Recommended Posts

[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1307483764__fft96mm1450366.jpg[/img]

Lig TV'nin haberine göre Galatasaray, Bayern Münih'ten ayrılan Alman golcü Miroslav Klose ile her konuda anlaştı. Transferin, cuma günü açıklanması bekleniyor.

Lig TV'nin haberine göre Galatasaray, Bayern Münih'ten ayrılan Alman golcü Miroslav Klose ile her konuda anlaştı.

Sportif Direktör Bülent Tulun ve Teknik Direktör Fatih Terim'in yardımcısı Ümit Davala, transferi gerçekleştirebilmek için Münih'e gitmiş ve futbolcunun menajeriyle 4 saat süren bir görüşme gerçekleştirmişti.

Trabzonspor'un ve Beşiktaş'ın da gündeminde olan yıldız futbolcunun transferiyle ilgili resmi açıklamanın cuma günü yapılması bekleniyor.

[b]ŞAHSİ GÖRÜŞÜM : BENCE ÇOK YERİNDE TRANSFER BU 1 , LİG TV HABERİ VERDİYSE KESİN GELİYOR BUDA 2[/b][/center]

[quote name='OfficaL' date='07 June 2011 - 21:59 ' timestamp='1307483986' post='1025811']
[center][color="#000000"][font="Microsoft Sans Serif"][b]Anlaşsa ne olucak ? Formasına küfreden adamların olduğu takımda ne yapabilir ki ?[/b][/font][/color][/center]
[/quote]

Pembe forma varsa şahsen bende küfür ederim ayrıca konumuz bu değil lütfen saptırmayalım

[quote name='baryam' date='07 June 2011 - 22:04 ' timestamp='1307484252' post='1025816']
bir fenerli olarak inşallah alırlar ama kesinlikle yalan dolan ne şampiyonlar liginde neden uefada olmayan bir takıma klose gibi bir adam hayatta gelmez akıl var mantık var ya geçsinler bunları
[/quote]

hocam bu adamlar 33 yasında kaç kez uefa kac kez şampiyonlar liginde oynadı adamlar 1.heves aldı 2.piyasa yaptı 3.tanındı şimdi para kazanma vakti adamlar öyle düşünüyor gs buna 3 milyonda verse zaten bonservis yok direk cebimde olacak adamlar keyfinden gelmiyor zaten :) sen uefadan bahsediyorsun umrumda bile değil ki uefa ancak selçuk inan gibi adam düşünürdü oda düşünmedi gs geldi umarım anlatabildim

[quote name='buferhn' date='08 June 2011 - 01:01 ' timestamp='1307484066' post='1025814']
Pembe forma varsa şahsen bende küfür ederim ayrıca konumuz bu değil lütfen saptırmayalım
[/quote]

[font="Microsoft Sans Serif"][center][color="#000000"][b]
1. O zaman o formaya layık değilsin demektir. :)

2. Konuyu saptıran birşey görmüyorum ben. [/b][/color][/center][/font]

[quote name='OfficaL' date='07 June 2011 - 22:11 ' timestamp='1307484668' post='1025818']
[font="Microsoft Sans Serif"][center][color="#000000"][b]
1. O zaman o formaya layık değilsin demektir. :)

2. Konuyu saptıran birşey görmüyorum ben. [/b][/color][/center][/font]
[/quote]

Pembe forma GALATASARAY'ın forması değildir senden benden daha GALATASARAY'lı olan ultraslanın başkanı bile ardaya hak veriyorsa bence biz susalım :)

[quote name='buferhn' date='08 June 2011 - 01:13 ' timestamp='1307484780' post='1025819']
Pembe forma GALATASARAY'ın forması değildir senden benden daha GALATASARAY'lı olan ultraslanın başkanı bile ardaya hak veriyorsa bence biz susalım :)
[/quote]

[center][color="#000000"][font="Microsoft Sans Serif"][b]1. Ben ve Galatasaray'lı olmak mı ? :facepalm:

2. Hak vericeğine yönetimle konuşabilir. Formalar kaldırabilir. :)[/b][/font][/color][/center]

[quote name='OfficaL' date='07 June 2011 - 22:17 ' timestamp='1307485023' post='1025821']
[center][color="#000000"][font="Microsoft Sans Serif"][b]1. Ben ve Galatasaray'lı olmak mı ? :facepalm:

2. Hak vericeğine yönetimle konuşabilir. Formalar kaldırabilir. :)[/b][/font][/color][/center]
[/quote]

Buradan konuşmak kolay kim bilir o forma yapan firma yada tasarlıyanlar ne gibi ücret alıyor filan bunları bilmek gerek konuşmak kolay

[quote name='buferhn' date='08 June 2011 - 01:19 ' timestamp='1307485153' post='1025822']
Buradan konuşmak kolay kim bilir o forma yapan firma yada tasarlıyanlar ne gibi ücret alıyor filan bunları bilmek gerek konuşmak kolay
[/quote]

[center][color="#000000"][font="Microsoft Sans Serif"][b]Sohbet-Chat Bölümü nede olsa konuşmamda yada konuşmamızda sorun yok. :)

Tasarlamadan önce oyunculara sorulabilir. :)[/b][/font][/color][/center]

[quote name='OfficaL' date='07 June 2011 - 22:21 ' timestamp='1307485271' post='1025823']
[center][color="#000000"][font="Microsoft Sans Serif"][b]Sohbet-Chat Bölümü nede olsa konuşmamda yada konuşmamızda sorun yok. :)

Tasarlamadan önce oyunculara sorulabilir. :)[/b][/font][/color][/center]
[/quote]

Zevkler ve Renkler tartışılmaz :) herkezin zevki farkli arda çubuklu der atıyorum servet pembe der yani o yüzden dediğin zor :) ama biraz galatasaray geçmişine uyucak

mesela fenerinde yeşil forması var artık ne alakaysa :D

Edited by buferhn