Jump to content

Orite Rn 5100 Webcam Driver

nokian97
 Share

Recommended Posts

Arkadaşım o zaman deneyipdenemdiğini bilmiyorum ama istersen windows 7 olarak değilde Vista 6
bit olarak aramayı dene bi ama dediğim gibi kurulum yapma direk olarak aygıt yöneticisinden göstermeyi dene sende eğer vistayı bulursan uyumlu olacağını düşünüyorum yani en azından a4techte falan denediğimde oluyordu. Bu yolu dene sen yorumlarını eklersin buraya.

Arkadaşım çok sağol şuan bilgisayarın başında bekliyorum gönderilen linki hemen indirip kuruyorum ama olmuyor dedğinide hemen deneyeceğim inş. olur. Amacım sizleri yormak değil çok sağol zahmet verdim size ama benim için bu biraz sorun oldu gibi ysrdımınızı bekliyorum saygılarla.

http://www.beyazteknoloji.com bu siteden kameranın kendisi var fakat her yerde 32 bit yazılımı mevcut bu yüzden yüklenemiyor ürün arama kısmından 5100 yazman markasını seçip aratman yeterli "Orite/J-Tech RN-3700 ve RN-5100 webcam modellerinin Windows 7 , 32bit driver'ını indirmek için tıklayın" sonra sol taraftakilerden çıktığında bu yazıyı göreceksin fakat yine 32 olduğu için sana sıkıntı yaratacak ama istersen bunu tanımayı dene birazını atacaktır. Daha sonra kameranın özelliklerinin uyguğu başka bir kameranın 64 driverini indir eksik kalan kısımdaki dosyaları bununla tamamlamayı dene başkada çözüm bulamıyorum arkadaşım kusura bakma artık üretici firmanın yaptığı saçmalık driver üretmemek sende artık bunların yanında anca kendin baika yollar geliştirebilirsen yparsın bişeyler kolay gelsin :)