Jump to content

# Excellent Xp 2011 | Sp3 | 662 Mb #

EKE58
 Share

Recommended Posts

[quote name='ceyar esen' date='16 November 2011 - 19:42 ' timestamp='1321465377' post='1112736']
Değerli EKE58 ÜSTAD'ıma SAYGILAR.Üstad'ım bu HARİKA sisteminin yeni güncelli olanı için şipariş vermek için iki defa size meşaj yazdım birhafta geçmesine rağman bana dönüş yapmadınız.Sabırsızlıkla sizden gelecek email'i bekliyorum.Allaha Emanet Ol Üstad'ım.
[/quote]

Gelmedi?

• Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biraz önce başka bir arkadaşın sata entegreli cd sini indirdim kurulumda sorun çıkmadı ama açılşta güvenli modda aç ekranı geldi devam et dediğmde mavi ekran hatası aldım.
Şimdi bunu indirdim ve yazdırıyorum format atayım sonucu yazarım olumlu yada olumsuz
Emeğiniz için teşekkürü peşinen edeyorum...

Kardaş sayende laptopu kırmaktan vazgeçtim.Sistem tıkır tıkır çalışıyor.Yalnız internete erişme noktasında problem yaşıyorum.Kablosuz ağa bağlantı " ağ adresi alınıyor" noktasında kalıyor.Yani ağa bağlanamıyor.Yardım edebilirseniz çok makbule geçecek.Makine eski internete gireyim yeter.
Selamlar.

[quote name='tertip2002' date='19 November 2011 - 11:11 ' timestamp='1321693911' post='1114150']
Kardaş sayende laptopu kırmaktan vazgeçtim.Sistem tıkır tıkır çalışıyor.Yalnız internete erişme noktasında problem yaşıyorum.Kablosuz ağa bağlantı " ağ adresi alınıyor" noktasında kalıyor.Yani ağa bağlanamıyor.Yardım edebilirseniz çok makbule geçecek.Makine eski internete gireyim yeter.
Selamlar.
[/quote]

???

Saygı Değer EKE58 Ağabiciğim : Sana özel dört defa mesaj yazdığım halde bana ulaşamadınız.Şayet bana söylediğinden vazgeçtiysen lütfen bildirinde bana vermiş olduğun güzel hayalden çok üzülerek ümidimi keseyim.Belkide yazmış olduğum meşajlarımı ben becerememiş olabilirim.Bana yapmış olduğun teklifin ciddi olduğunu düşünüyorum.Ağabiciğim senim email adresini burada paylaşırsan saninle görüşmek çok iştiyorum.En azından yeni yılda yapmanı arzuladığımız sisteminde şimdiden kolay gelsin derken çalışmalarında başarılar diliyorum.Çok TEŞEKKÜR ediyorum.Allaha Emanet Ol Ağabiciğim.

[b]Hocam öncelikle emeğine sağlık az önce kurdum harikulade bir sistem.
Fakat bu sistemi güncelleyebilirsen bizim için süper olur, formattan sonra güncellemeyle uğraşmak sinir bozucu biraz.

Bir de otomatik güncellemeler kapatılmıyor ayarlarda onu nasıl kapatırız?

[/b]

Edited by murt4z4

[quote name='ceyar esen' date='19 November 2011 - 18:32 ' timestamp='1321720352' post='1114346']
Saygı Değer EKE58 Ağabiciğim : Sana özel dört defa mesaj yazdığım halde bana ulaşamadınız.Şayet bana söylediğinden vazgeçtiysen lütfen bildirinde bana vermiş olduğun güzel hayalden çok üzülerek ümidimi keseyim.Belkide yazmış olduğum meşajlarımı ben becerememiş olabilirim.Bana yapmış olduğun teklifin ciddi olduğunu düşünüyorum.Ağabiciğim senim email adresini burada paylaşırsan saninle görüşmek çok iştiyorum.En azından yeni yılda yapmanı arzuladığımız sisteminde şimdiden kolay gelsin derken çalışmalarında başarılar diliyorum.Çok TEŞEKKÜR ediyorum.Allaha Emanet Ol Ağabiciğim.
[/quote]

Üstad ben hotmail kullanmıyorum ama sen benim hotmail adresimi istiyorsun.
Buradan özel mesajla konuşalım.Ayrıca abi falan demeyin yav, yaşımız daha hayli küçük.

[quote name='murt4z4' date='19 November 2011 - 21:39 ' timestamp='1321731563' post='1114456']
[b]Hocam öncelikle emeğine sağlık az önce kurdum harikulade bir sistem. Fakat bu sistemi güncelleyebilirsen bizim için süper olur, formattan sonra güncellemeyle uğraşmak sinir bozucu biraz. Bir de otomatik güncellemeler kapatılmıyor ayarlarda onu nasıl kapatırız?[/b]
[/quote]

Kesin bir şey söyleyemiyorum ikisi için de.Çünkü ne zaman yapmayacağım desem yeni sistem çıkarıyorum, güncelleme kapatma konusunda da kapalı olması lazım aslında..

[quote name='mesk' date='19 June 2011 - 11:16 ' timestamp='1308474970' post='1032049']
Bu Sistemi Yaparken nLite'mı Kullanıyosunuz.
[/quote]
Birader iyi hoşta bu rar şifresi yanlış ne yapacaz şimdi eke58 olmuyor ?? hata veriyor açmıyor acil bi cevap

[quote name='azman01' date='22 November 2011 - 23:59 ' timestamp='1321999157' post='1116764']
Birader iyi hoşta bu rar şifresi yanlış ne yapacaz şimdi eke58 olmuyor ?? hata veriyor açmıyor acil bi cevap
[/quote]

Rar şifresi EKE58 dir.
Eğer crc hatası alıyorsanız sorunlu bir indirme olmuştur, tekrar indirmeyi denemek durumundasınız.

• 4 hafta sonra ...

Perfect XP'den sonra ikinci kez zevkle kullandığım bir sürüm odu. Teşekkürler.
Ancak Asus EEPc netbook'ta problem yaşadım. Sanırım ceyar esen isimli üye de yaşamış aynı problemi.
Ne yaptıysam Wireless ağları görüntüleyemedim. Farklı sürücüler denedim ama nafile. Sürücüler problemsiz kuruluyor ama ağları bulmuyor.

Bir de giriş ekranı çok uymamış, windows 7 giriş ekranındaki arka plan kullanılsa daha iyi olur. Bu haliyle okunaklı olmuyor.

İnşallah yeni sürüm çıkar..

Hoşça kalınız.

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar Sirius'a teşekkür ediyorum, [u]ilk link konuya eklenmiştir, diğerleri yolda.[/u]

[color="#FF0000"][b]Linklerin tamamı yenilendi, konu tekrar düzenlendi (03.02.2012-17:35)[/b][/color].İyi günlerde kullanın, bolca indirin :)

Edited by EKE58

[quote name='fenomenhost' date='04 February 2012 - 03:29 ' timestamp='1328318942' post='1150559']
1 ve 2. linkler aynı, part 2 yi alablir miyiz ?
[/quote]

[quote name='MehmetAsımÖksüz' date='04 February 2012 - 09:19 ' timestamp='1328339961' post='1150570']
İlk 2 link aynı düzeltebilir misiniz ?
[/quote]

Kusura bakmayın arkadaşlar, dalgınlık işte :pardon:
Düzelttim.

üstat öncelikle emegine sağlık indirdigim dosyaları rardan cıkardım anlatılan sekılde cd ye yazdım
pc ye taktım acılışta cd yı okumadı içinde setup exe yok problem bundan kaynaklana bılırmı önyükleme için bir tuşa basın dıor basıyosun bıraz bekledıkten sonra bılgısayar kendıne res atıyor yardımcı olabılırsen sevinirim

[quote name='kay4' date='07 February 2012 - 12:21 ' timestamp='1328610087' post='1151879']
üstat öncelikle emegine sağlık indirdigim dosyaları rardan cıkardım anlatılan sekılde cd ye yazdım
pc ye taktım acılışta cd yı okumadı içinde setup exe yok problem bundan kaynaklana bılırmı önyükleme için bir tuşa basın dıor basıyosun bıraz bekledıkten sonra bılgısayar kendıne res atıyor yardımcı olabılırsen sevinirim
[/quote]

setup.exe ile alakalı değil, o windows üzerinden yükseltme için.
Sorun cd okuyucu ile alakalı olabilir.Donanımsal bir sorun büyük ihtimal.