Jump to content

Anakart Isısı

OnurEqe
 Share

Recommended Posts

Anakartım ve işlemci çok ısınıyor ve ondaıgım oyun fln kapanıor öncedende mavi ekran veriodu hala verio ss: [img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1308935203__asdasd.png[/img]

web cam la kasayı çekecktm ama programı kapatıyor fazla ısınmadan dolayı o progla 67-68 c bile oluo

Arkadasım Donanım hakkında pek bilgim yokköprü fln bilmiom duydum tabi de haklısın dierlerinin de degerleri yüksek bn bide rpm lerini yazayım

Soğutucu Fanlar
CPU 1507 RPM
Kasa 2360 RPM
bu sekilde fan boyutları : ikiside 80 mm

Pc Hp pavlion elite

Yorumlun İçin teşekkürler ama bn donanımda o kadar iyi deilim temizligi tamam ekran kartı anakart ramler hdd hepsi yuanilendi gecen gün ama hala böle o islemler nasıl yapılıyor anlatırmısınız kasa açık bu arada

anakart ısısı diyorsun ekran kartı ram vs temizledim diyorsun ne alaka şimdi:))
donanım bilgin yoksa bence sen girme bu işe yanlış bişey yaparsın sonra komple sistem yakarsın en iyi çözüm bilen bir kişiden yardım almak..

[quote name='OnurEqe' date='24 June 2011 - 19:18 ' timestamp='1308943135' post='1034991']
Arkadaşlar gerçekten yardım edebilecek biri varmı ? flood için özür dilerim ama
[/quote]

Ne bekliyorsun daha başka, yardım olarak?

Söylenebilecek herşey söylenmiş yukarıda. Ya kendin açıp fanları temizleyip termal macunları yenileyeceksin. Yada bilgisayarcıya götürecen onlar yapacak. İlle ben kendim bişeler yapmak istiyorum dersen soğutuculardan al koy notebook'un altına idare et.

işlemcin fanımı tam oturmamış ne bana mı öyle geliyor.ayrıca ne kadar çok ses geliyor senin kasadan sesi hiç sevmem :dribble:

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1308944305__adsz.jpg[/img]

Edited by harsh

neden çapraz onu anlamıyorum. anakart neden değişti işlemci için mi değiştirdin? yani bende de kuzey,güney köprüsünde hav yok ama üstte o kadar da ısınmıyor.bir tek eksik işlemci fanı geldi bana bilgisayarcı yapamadıysa biz nasıl sana uzaktan böyle yardım edebilecez?

[quote name='harsh' date='24 June 2011 - 22:53 ' timestamp='1308945229' post='1035025']
tnctr nin resim uploadı var neden onu kullanmıyorsun:)) :devil:
[/quote]

dosyanın boyutu yetmedigi için dosya boyutu 2 küsür tnctr 1 mb kasrsiliyor ondn bk o fan ndn yamuk göstereyim

[img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1308946176__resim_004.jpg[/img]

aslında o boyadığım yerlerde fanın tutturulan yeri var yi fanın arkasıfanın tabanı cam in kalıtesinden belli olmuo