Jump to content

Teamviewer Hakkında

coxefgun
 Share

Recommended Posts

[b]Herkese selamlar :hi:

Özel şirket çalışanları ve devlet personellerinin neredeyse tamamı filtreli/engelşlenmiş internetten şikayetçi. En basitinden mail.live.com adresine bağlanıp gelen kutunuzu dahi göremiyorsunuz.

Bunun için ben kendi bilgisayarıma bağlanıp işimi görüyorum, Bizim okuldaki idareciler de bunu yapmak istiyor. Ancak benim bilgisayar öyle herkesin girebileceği bir sistem değil :D

Acaba TeamViewer yardımıyla benim interneti kullanabilir miyim? Proxy benzeri bir dalgayla okulun internetini benim internetime bağlayıp engelli sitelere girebilmeyi bu şekilde halledebiliriz diye düşünüyorum.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok mutlu olurum.

Biliyorun anlatımım biraz sakat oldu :D[/b]

[quote name='coxefgun' date='29 June 2011 - 11:34 ' timestamp='1309347280' post='1037892']
[b]Herkese selamlar :hi:

Özel şirket çalışanları ve devlet personellerinin neredeyse tamamı filtreli/engelşlenmiş internetten şikayetçi. En basitinden mail.live.com adresine bağlanıp gelen kutunuzu dahi göremiyorsunuz.

Bunun için ben kendi bilgisayarıma bağlanıp işimi görüyorum, Bizim okuldaki idareciler de bunu yapmak istiyor. Ancak benim bilgisayar öyle herkesin girebileceği bir sistem değil :D

Acaba TeamViewer yardımıyla benim interneti kullanabilir miyim? Proxy benzeri bir dalgayla okulun internetini benim internetime bağlayıp engelli sitelere girebilmeyi bu şekilde halledebiliriz diye düşünüyorum.

Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok mutlu olurum.

Biliyorun anlatımım biraz sakat oldu :D[/b]
[/quote]

Geçen gun bir başlıkta görmüştüm bunu bir deneyebilirsiniz http://www.gizlen.net/

kendi bilgisayarına ayrı olarak xp kursan veya live xp gibi birşey ile çalıştırsan. Yalnız öyle bir ayarlama olacakki karşı taraf özel bilgilerine giremicek yada bilgisayarı kapatamayacak.. Hayal gücüm geniş biraz :D

Şurayada bakıver bi belki işe yarar http://www.hamachiturk.com/hamachi-indir/

Edited by yasak_ask