Jump to content

Ankara'da Oturanlar Bakabilir Mi?

asi_010101
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar benim ankarada kara astsubaylık mülakatım var,mülakat yeride Kara Harp Okulu Komutanlığı 1 Numaralı Nizamiyede (Maliye Bakanlığı yanı) otogardan indikten sonra hangi otobüs(ler)e binmeliyim,şimdiden çok teşekkürler...

[quote name='asi_010101' date='06 July 2011 - 13:31 ' timestamp='1309959114' post='1041680']
Arkadaşlar benim ankarada kara astsubaylık mülakatım var,mülakat yeride Kara Harp Okulu Komutanlığı 1 Numaralı Nizamiyede (Maliye Bakanlığı yanı) otogardan indikten sonra hangi otobüs(ler)e binmeliyim,şimdiden çok teşekkürler...
[/quote]

Burada http://www.kho.edu.tr/KHO_anasayfa/Ana_sayfa.asp bilgi mevcut fakat o kadar dolaşmana gerek yok, Otogardan indikten sonra imkanın varsa taksiye atla en fazla 10 TL hesap çıkar sana. Başarılar.

Kardeş allah kolaylıklar versin bende teknik astsubaylık sınavına gireceğim ama hangi memleketten geliyorsun bilmemde otobüsten inince geldiğin firmanın servisine bin kızılay caddesinde maliye bakanlığının önünden geçiyorlarmış eğer onuda yapamazsan bin metroya kızılay caddesinde in 5-10 dakika yürü bulursun banada öyle söylediler :)

Sakin ASTI den taksiye binme. Buyuk bir cogunlugu sahtekar hileci hurdaci. Binersen dahi parayi uzatinca paranin ustunu alana kadar parayi elinden birakma bir ucundan tut. Para degistirme gibi ustun sanatlari var. Taksiye binmeden once pazarlik yap gidecegin adresi goster kaca goturursun de. Yoksa Eskisehir uzerinden gitmek zorunda kalabilirsin.

[quote name='cumman' date='06 July 2011 - 19:03 ' timestamp='1309971815' post='1041819']
Sakin ASTI den taksiye binme. Buyuk bir cogunlugu sahtekar hileci hurdaci. Binersen dahi parayi uzatinca paranin ustunu alana kadar parayi elinden birakma bir ucundan tut. Para degistirme gibi ustun sanatlari var. Taksiye binmeden once pazarlik yap gidecegin adresi goster kaca goturursun de. Yoksa Eskisehir uzerinden gitmek zorunda kalabilirsin.
[/quote]
sağolasın ,zaten kafamda şekillendi ufak tefek ,ya ankaraya binerim,ya da otobüs firmasınin servisi kızılay caddesine gidiyorsa ona binerim başka alternatif yok galiba :)

[quote name='erdinc_19' date='06 July 2011 - 18:51 ' timestamp='1309971061' post='1041808']
üla mulakat ne zmn senın ?? bnm 9 da
[/quote]
benimki 20 sinde...

kardeş dedim gibi yap kızılayda in yazılardan takip et güven park çıkışından çık
sag tarafında park olcak solundaki yolun kenarında otobusleri görürsün zaten o yolu takip et bi kavşaga geleceksin (akay) kavşagın karşısında meclisi görürsün zaten meclisin onunden devam et bi kavşak daha gelcek sol tarafa dönersin meclis kapısından yokuş yukarı vurdurdunmu sag tarafında görüceksin khoyu

başarılar dilerim

Edited by aaRDaa

Kardeşim en güzeli ankaray a bin kızılay güvenpark diye geçer dolmuş durağına gel çok yakın zaten metrodan çıkınca ordan hangi münibüse yani dolmuşa binsen 5 dk sürmez önündesin başarılar dilerim...