Jump to content

Facebook Profil Resminizi Türk Bayrağına Çevirin


Beyfendi
 Share

Recommended Posts

[b][size="3"]Arkadaşlar terörü ve pkkyı lanetlemek için facebook veya herhangi bir yerdeki profil resminizi [color="#FF0000"]TÜRK BAYRAĞINA[/color] çevirin.[/size][/b]Yanlış bir konu açtığımı düşünmüyorum şayet öyle olduğu düşünülüyor ise konu çöpe taşınabilir.
Link to comment
Share on other sites

Bir yanlışı gücün yetiyorsa güncünle düzelteceksin, gücünyetmiyor ise dilinle düzelticeksin, dilinlede düzeltemiyorsan kalbinle buz ediceksin. Şimdi biz gücümüzü profil resmimizi değiştirmekle, dilimizle lanetliyoruz diye yazarak, bu akşamda dua ederek onları Allah'a havele etmekle kalbimizle buz etmiş olucaz. Tepkimiz bu şekilde göstereceğiz. Merak etmeyin vakti sati geldiğinde eğer o dağlara çıkıp şehitlik şarabını içmek gerekiyorsa paşalar gibi gider içeriz.

Link to comment
Share on other sites

[b]Eleştirme,yerme,her lafa atlama,bir şeyler yazmadan duramama,düşüncelere saygısızlık,abus subuk cümleler yazma,saygısızlık,kendini ahlak tarih uleması sanma gibi karakterde olan arkadaşların iletileri doğru düzgün duyarlılık göstermeyi öğrenene kadar kaldırılacaktır.

Destek vermeyecekseniz hiç ileti yazmayın.Arkadaş başlık açarak masumane ve vicdani bir eylem yapmak istemiş.Bunda sizleri rahatsız eden bir yer varsa başlığı açmak zorunda değilsiniz,forumda bu başlığın olmasından şikayetçiyseniz çıkış butonu yukarıda,gidebilirsiniz...

Yok onu yapsan ne olur bunu yapsan ne olur gibi boş cümleler yazanların içlerinin boşluğunu gösterir.Başlıktaki amacı anlamaya beyninizi zorlayın,zorlayamıyorum derseniz uzuvlarınızın varlığını kontrol edin :angry2:

[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...