Jump to content

Tıklanabilir Toplu Link

Mehmet
 Share

Recommended Posts

Dayanamayip bir örnek hazırladım. Ama birşeyi anlamadım. Programı çalıştırınca tüm linkleri sekmelerdemi açacak yoksa bir metin belgesi halinde altalta sıralayacakmı? bu kımı tam anlamadığımdan tüm alternatifleri koydum. ister tüm linkleri sekmelerde açın, ister metin belgesi olarak kaydedin, isterse html olarak görüntüleyin. Ama sekmelerde açmanız bilgisayarı çok yoracaktır.

[img]http://k.min.us/icks2m.png[/img]

:download1:

[color="#000000"][b]EXE: [/b][/color]

[code]http://www.mediafire.com/?xrr20bzy62ls8lj[/code]

[color="#000000"][b]Proje Dosyası (AMS v8):[/b][/color]

[code]http://www.mediafire.com/?fb9u1w0adtyfv0l[/code]

Bende dayanamayıp bi javascript yazdım :lol: Textbox'un içine her satıra bi site gelecek şekilde linkleri yapıştır. hepsi açılır tek tek. Aşağıdaki kodu *.html diye kaydet ve herhangi bi tarayıcıyla aç yeter.

[code]
<script type="text/javascript">
function ac_gulum(){
var al = document.getElementById("siteler").value;
var siteler = al.split("\n");

for(var i=0; i<siteler.length; i++){
window.open(siteler[i], "_new");
}
}
</script>

<textarea id="siteler" rows="20">siteleri alt alta buraya gir !</textarea><br />
<input type="button" value="Siteleri Aç !" onclick="ac_gulum()" />[/code]

https://rapidshare.com/files/4060278578/linkac.ornegi.MostWanted.rar

Linkler.txt kısmına nereleri denemek istiyosan onları yaz ben denemelik doldurdum ordaki gibi olacak.linkac.au3 içindeki site kısmında www.tnctr.com yazıyor onuda kendi siten yap sonra F5 ile çalıştır.Çok link koyarsan bilgisayarın takılabilir ona göre kullan.Ha bi de linkler arasına boşluk bırakmana gerek yok.Hepsinin dipdibe her satırda birer tane olmak üzere yapabilirsin.

Ya nasıl yanyana yazıyor? nerde yazıyor? sen linkleri altalta eklersen programa oda altalta işlem yapar kaç kere deneme yaptım hatta 300 linki birden açtım bi ara yanlışlıkla. PC yarım saat kendine gelemedi :D

[quote name='MostWanted' date='30 July 2011 - 12:05 ' timestamp='1312027524' post='1054313']
Adama javascript autoit ams her şey yollarda :D Artık becer şunu bak bnm attığıma kintonunkini denemedim ama o da çalışır büyük ihtimal.Hadi yapabilirsin ramak kaldı.
[/quote]
yanına linkler diye bi txt dosyası koyunca oldu MostWanted verdiğin örnek olmasaydı çözemezdim ama kafam karıştı :D oldu sonunda hepinize teşekkürler arkadaşlar

[quote name='KintaRo' date='30 July 2011 - 12:56 ' timestamp='1312030600' post='1054338']
hangisiyle oldu şimdi? linkler.txt dediğine göre blackman12'nin örneği ile sanırım. ama ama emeklerim :(
[/quote]
KintaRo çok özür dilerim ben kullanamadım şimdi tekrar denedim çok güzel olmuş eline sağlık

[quote name='mehmetben' date='30 July 2011 - 16:07 ' timestamp='1312031267' post='1054342']
KintaRo çok özür dilerim ben kullanamadım şimdi tekrar denedim çok güzel olmuş eline sağlık
[/quote]

yok yok kırıldım ben sana :(

çok merak ediyorum bunu kullanacak arkadaşta nasil bir sistem var? core2duo işlemci kullanıyorum. yanlışlıkla 300 linki çalıştır diyince yarım saat beklememe rağmen kendine gelemedi makina. Zorla açtığım görev yöneticisi en sonra 621 işlem yazıyordu. Resetlemek zorunda kaldım.

[quote name='blackman12' date='30 July 2011 - 18:54 ' timestamp='1312041257' post='1054435']
eğer varsayılan tarayıcı firefoxsa sorun olmuyo, hepsi tek işlemce açılıyo. Ben 100 linki tek tıkla kapayıverdim
[/quote]

yaşlıadam haklı. chrome hepsini farklı işlemde açmaya çalıştı ondan kafayı yedi. kaptın şukuyu.

• 4 ay sonra...