Jump to content

Elite Xp Diamond Edition.. 27000 Indirildi. Güncel

furkan6601
 Share

Recommended Posts

[quote name='ömür1978' date='09 November 2011 - 10:21 ' timestamp='1320826903' post='1108805']
her paylaşımın bir emeği vardır teşekkürler paylaşımın için... bi sorum olacaktı ben çok sık program kurup kasmalar başlayıncada kaldıran biri olarak bu sistemin süper hızı kurup kaldırma ile beraber sistemde bozulmalar olurmu haliyle aşırı kasılma ve ve çökme olasılığı ne kadardır... bu forum dahil birçok sitede stabil diye bir sürü sistem var ama nafile hepsi neredeyse aynı... sormamda amaç kasma işini formatla halletmekten gına geldi çözüm olabilirmi bu sistem...
[/quote]
Bende öncelikle teşekkür ederim .. Malesefki bu dedigin problem istisnasız bütün işletim sistemlerinde olur bizimkinde olmaz dersem yalan demiş olurum bu sorunun olma sebebi sürekli kurup silerken sildigin programın geride kalıntılarını bırakması.. Programları sile sile geriye bir sürü atık oluşuyo ve bunları göremiyoruz.. Bizim sistemimiz performans olarak iyi çalışıyor.. Bu sorununa çözümler söyleyebilrim özel mesajdan yardım isteyebilirsin çünkü konuyu kirletmek istemiyorum bu sorunlarla.. iyi günler dilerim..

[quote name='DespryRammstein' date='29 October 2011 - 09:45 ' timestamp='1319874329' post='1102855']
Bu Kadar Düşük Bi Cpu İmkansızı Başarmışınız Gerçekten En Yakın Zaman Kurucam Sitemime :)
[/quote]

Bilgisayarınızın işlemcisi iyi ise, tabikide hiç kullanmıyo gibi gözükür. Intel Atom veya Celeron işlemciyle hiç Core i5 gibi işlemciler bir olur mu ? Bu bilgisayarınızn özellikleine de bağlı birşey.

kardeşim kusura bakma ama system yaramaz denedim güzel sonuç alamadım üzgünüm istediğim performansı göremedim anlatımın systemi tanıtman süper ama systemin kendisinde fazla iş yok boot ekranı bile karışık öyle yapmak yerine boot ekranına düzgün bi arka plan koyup biraz daha düzenleme yapılsa daha hoş olurdu

kardeşim kusura bakma ama system yaramaz denedim güzel sonuç alamadım üzgünüm istediğim performansı göremedim anlatımın systemi tanıtman süper ama systemin kendisinde fazla iş yok boot ekranı bile karışık öyle yapmak yerine boot ekranına düzgün bi arka plan koyup biraz daha düzenleme yapılsa daha hoş olurdu

Furkan bı kaç link ölmüş onları kontrol edersen sevınırm ılk part cok hızlı ındı fakat 2. partta resmen işkence cekıyorum. daha az olmasına ragmen 2 kat daha gec iniyor..
umarım son anda bı hata vermez. Bu arada gercekten guzel bı xp ye benzıyor umarım sorun yasanmaz..

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

bt sınfta keysmart marka pc ler var.
işlemciler celeron 3 ghz ve celeron 1.7 ghz
fakat ram leri 192b ile 512 mb arasında değişiyor.Bunlara kuracağım xp önerebilrmisiniz.
xp sp2 mi kurulur xp sp3 mü kurulsa iyi olur.
bir de Netsupport, Netop sınıf yönetim yazılımı kurmak istiyorum.

Arkadaslar hepinize tesekkur ederim uzun zamandir yoktum ortada ama elimden geldigince yardimci olmaya calistim.
cesmi arkadasim sp3 kurabilirsin ama modifiyeli kurma ayrica yazilimlarida yukle bir sorun olmaz.
versioner arkadasim denendi cd ye cekiliyor tekrar dene ya da baska bir linkten indir.
Ayrica kusura bakmayin Gold yilbasina yetismedi somestir tatilinde kesin koycam ama..

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

[quote name='furkan6601' date='10 March 2012 - 14:00 ' timestamp='1331388059' post='1167457']
Furkan komada... 5 aydır
[/quote]

adamın 7ocakda yanıtı var? o yanıtı kendisi vermiş uslübuna bakılırsa 5aydır komada derken? Allah acil şifalar versin ozaman.

• 5 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

bu  xp  yi    8  senelik  5-6  pc ye  kurdum  geçende.

kurulu gelen  internet explorer 8  memurlar net  i  açamıyor,diğer siteleri  açıyor

memurlar net  ana sayfayı ,   ie8  ayarlar  lardan  güvenli  yap  deyince  açıyor

ama  alt  linkleri  de   teker   teker yapmam lazım   her  güncel  haberde

acaba  sebeb   nedir?

ie8  i kaldırıp    indirdiğim başka  ie8  imi   kursam*

• 1 ay sonra...