Jump to content

Elite Xp Diamond Edition.. 27000 Indirildi. Güncel

furkan6601
 Share

Recommended Posts

GölgeHaramileri Arkadasim 1 dizustu pc'de test edildi ve sonuclar olumlu... Kendi servisimize gelen dizustulere de bunu yukluyoruz ve hicbir problem yok. Iso Cd'ye yazarken bir sorun olmus olabilir veya Cd'de senin goremedigin cizikler olabilir.. Temiz bir cd ye dusuk hizda tekrar cek.. Eger olmaz ise biz burda ole pc'lerin cd-rom degistirioruz ve duzelio...

Edited by furkan6601

bilgisayarım"a sağ tıklayınca görmek istediğim menü bu değil..

aygıt yöneticisi
program ekle kaldır
hizmetler

bunlar kesinlikle olmalı.

güzel bir çalışma olmuş,kişisel kullanım için bence iyi ama genel kullanıma hitap etmiyor..
insanlar alışkanlıklarından çok zor vazgeçer.
şu zamanlar yaz aylarında bile günde 2-3 makina geliyor format için ben bu sistemi nasıl kulnabilirim, sizce olurmu.
bu hafta içinde birkaç makinaya kurup gönderecem bakalım sonuç ne olacak.
ben ilk önceleri orjinal xp kullanırdım .2010 mayıs ayında çıkan bu
http://www.tnctr.com/topic/140772-windows-xp-mayys-2010-1-cd-katylymsyz/ çalışmayı indirdim ve kullanmaya başladım,hala bu
sistemi kullanıyorum ama artık yeni sata drıverlerde hata almaya başladım .kendi çapımda güncellemeye çalışıyorum bu sistemi..
çok hızlı bir windows yapmışsınız bu yönü hoşuma gitti ,siyah iconlar müşerilere bunu anlatmakta güçlük çekerim..
mesela bir muhasebeci müşterim gelse yada birçok makinanın bulunduğu bir matbaa anlıyormusunuz . :)
saygılarımla ..

http://www.multiupload.com/0WFCE0ISSV adresinden gece sabaha kadar 2 kez indirdim ama ikisindede dosya yok oldu internet sayfası adresi gibi bir dosya kaldı ve uykusuzluk cabası acaba neden oluyor. bir bilginiz varmı.

Edited by tyanalı

[quote name='kaka01' date='05 August 2011 - 16:02 ' timestamp='1312549333' post='1057451']
bunun shnell32.dll dosyasının linkini vermek mümkün mü
[/quote]

Buyur kardeşim benim tarafımdan yapılmış olan görsel pakete buradan ulaşabilirsin.
[quote]http://www.tnctr.com/http://www.%20tnctr.%20com/topic/115118-dark-pack-se7en-edition/[/quote]

Edited by &ULTİMATE&

[quote name='ulas55' date='15 August 2011 - 00:27 ' timestamp='1313360828' post='1063063']
vereyim reg kayırlaını isoya ilave et arkadasım umarım bunu yaparsın.istediğin sag tık ekleride eklenmiş olur.
[/quote]
Arkadasim artik isoyla oynayamam Gold Edition bizim en ustun XP miz olacak ona eklerim..

[quote name='&ULTİMATE&' date='15 August 2011 - 14:55 ' timestamp='1313412913' post='1063402']
Buyur kardeşim benim tarafımdan yapılmış olan görsel pakete buradan ulaşabilirsin.
[/quote]
Arkadasim sadece indirme linki verseydin keske. Konu icinde baska bir konuya yonlendirmeseydin.. Degistirirsen memnun olurum.

[quote name='zeki ural' date='14 August 2011 - 16:46 ' timestamp='1313333200' post='1062831']
bilgisayarım"a sağ tıklayınca görmek istediğim menü bu değil..

aygıt yöneticisi
program ekle kaldır
hizmetler

bunlar kesinlikle olmalı.

güzel bir çalışma olmuş,kişisel kullanım için bence iyi ama genel kullanıma hitap etmiyor..
insanlar alışkanlıklarından çok zor vazgeçer.
şu zamanlar yaz aylarında bile günde 2-3 makina geliyor format için ben bu sistemi nasıl kulnabilirim, sizce olurmu.
bu hafta içinde birkaç makinaya kurup gönderecem bakalım sonuç ne olacak.
ben ilk önceleri orjinal xp kullanırdım .2010 mayıs ayında çıkan bu
http://www.tnctr.com/topic/140772-windows-xp-mayys-2010-1-cd-katylymsyz/ çalışmayı indirdim ve kullanmaya başladım,hala bu
sistemi kullanıyorum ama artık yeni sata drıverlerde hata almaya başladım .kendi çapımda güncellemeye çalışıyorum bu sistemi..
çok hızlı bir windows yapmışsınız bu yönü hoşuma gitti ,siyah iconlar müşerilere bunu anlatmakta güçlük çekerim..
mesela bir muhasebeci müşterim gelse yada birçok makinanın bulunduğu bir matbaa anlıyormusunuz . :)
saygılarımla ..
[/quote]
Arkadasim, enistemlerin muhasebecisi var onlarin butun pclere bu sistemi yukledik onlarda ayni sizin gibi sag tik sorunu oldugunu solediler ama insan zamanla alisiyor. Gold Editiona ekleyecegim zaten; ama onlar genel olarak cok memnun kaldilar. Biz de kendi servisimize gelen formatlik pclere bu sistemi yukledik ve allaha sukur bir sorun almadik.. Bize o kadar fazla pc gelmio ama yinede gunde 1 pc gelio.. Icin rahat olabilir sistem gayet stabil ve kullanisli..

[color="#0000FF"][b]Flood yapmak yasaktır. [/b][/color]

[quote name='furkan6601' date='15 August 2011 - 16:25 ' timestamp='1313414756' post='1063425']
Arkadasim sadece indirme linki verseydin keske. Konu icinde baska bir konuya yonlendirmeseydin.. Degistirirsen memnun olurum.
[/quote]

Neden korktuğunu anlayamadım.
Birde burda bir çok üye icon istiyor. Shelle 32 dosyasını veya diğer sistem dosyalarını istiyor.
Sen ne yapyorsun. Şu andan elimde yok hepsini sildim diyorsun.

[quote name='&ULTİMATE&' date='15 August 2011 - 16:15 ' timestamp='1313417728' post='1063454']
Neden korktuğunu anlayamadım.
Birde burda bir çok üye icon istiyor. Shelle 32 dosyasını veya diğer sistem dosyalarını istiyor.
Sen ne yapyorsun. Şu andan elimde yok hepsini sildim diyorsun.
[/quote]
Arkadasim burda korktugum icin degil yoksa konun olu zaten. Dosyalar gercekten elimde yok su an yurt disindayim tukiye ye dondugumde halledecektim. Sen niye araya giriyorusn ki...

[quote name='outlawist' date='15 August 2011 - 02:07 ' timestamp='1313366839' post='1063096']
kardeşim win 7 yi yaparsan lütfen WPI ekleme olurmu
[/quote]
WPI eklmemi neden istemiyorsun bilmiyorum ama bir cok kisi istiyor. Sanirim koyacagim ama o anki duruma gore degisir...

[quote name='tyanalı' date='15 August 2011 - 13:57 ' timestamp='1313409424' post='1063355']
http://www.multiupload.com/0WFCE0ISSV adresinden gece sabaha kadar 2 kez indirdim ama ikisindede dosya yok oldu internet sayfası adresi gibi bir dosya kaldı ve uykusuzluk cabası acaba neden oluyor. bir bilginiz varmı.
[/quote]
Internet download manager ve benzeri indirme araclari kullanabilirsin. Eger antivirus varsa kapatip tekrar dene..

[color="#0000FF"][b]Herkese ayrı cevap verip flood yapmak yerine çoklu alıntıyı kullanın. Uyarı aldınız.[/b][/color]

güzel görünüyor.xp için birkaç cümle yazmak istiyorum.denediğim bütün bilgisayarlarda istediğim verimi alıyorum.kurulumu ve kolay kullanımı ve en güzelide bilgisayarı kasmaması xpden vazgeçilemeyeceğinin ispatıdır.Eğer internet bağlantınız iyi ise en dandik sistemde bile sıcak çayın lezzetini alırsınız.Hepinize Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Furkan kardeşim 10 numara sistem yapmışsın valla çok hoşuma gitti belki 40 tane ayrı sistem kurdum ama buda ilk 5 te yerini aldı

biliyorsun birçok modifiye çıkartıyorlar ama iş olsun diye çıkıyor hepsi tuutarlılık ve kalite yok deneme yok ama sen sağlam yapıyorsun işini

sıradaki işletim sistemini xp yemi (gold) çıkarıcan yoksa win 7 demi valla ikiside olur bana bende 2 pc var birine xp birine win 7 yüklüyorum ama win 7 yi çok iyi yapmanı tememnni ederim gereksiz servisleri kapatmanı performans olarak diyorum yani sen bilirsin onları:)

wpi istemememin sebebi eski versiyon programalrı olduğu için ama istersen koy başkası için ben zaten yenileri ile güncelleyip wpi yı tekrar oluşturuyorum yada komple çıkartıyorum zaten

birde barış seven kardeşiminiz yaptığı sistemlerde sağ tık eklentilerinde seçtiğin özelliğin üstünde klik işareti olabiliyor bunu yaparsan süper olur A & R - Enhanced Right Click Add-On Builder windows bileşenlerine ekliyor ama ben yapamadım sen yaparsan süper olur

kolay gelsin kardeşim

Hacı walla mükemmmel harbi ne dicemi bilmiyorum süpersin. Şuan hiçbir hata yok sıfır hata yani. Ayrıca sistem tam hayalimdeki gibi. Keşke girişlerde lite tyerine normal xp olsa daha orjinal dururdu ama sistem genel olrak muazzam :)

[quote name='outlawist' date='18 August 2011 - 15:42 ' timestamp='1313674952' post='1065434']
Furkan kardeşim 10 numara sistem yapmışsın valla çok hoşuma gitti belki 40 tane ayrı sistem kurdum ama buda ilk 5 te yerini aldı

biliyorsun birçok modifiye çıkartıyorlar ama iş olsun diye çıkıyor hepsi tuutarlılık ve kalite yok deneme yok ama sen sağlam yapıyorsun işini

sıradaki işletim sistemini xp yemi (gold) çıkarıcan yoksa win 7 demi valla ikiside olur bana bende 2 pc var birine xp birine win 7 yüklüyorum ama win 7 yi çok iyi yapmanı tememnni ederim gereksiz servisleri kapatmanı performans olarak diyorum yani sen bilirsin onları:)

wpi istemememin sebebi eski versiyon programalrı olduğu için ama istersen koy başkası için ben zaten yenileri ile güncelleyip wpi yı tekrar oluşturuyorum yada komple çıkartıyorum zaten

birde barış seven kardeşiminiz yaptığı sistemlerde sağ tık eklentilerinde seçtiğin özelliğin üstünde klik işareti olabiliyor bunu yaparsan süper olur A & R - Enhanced Right Click Add-On Builder windows bileşenlerine ekliyor ama ben yapamadım sen yaparsan süper olur

kolay gelsin kardeşim
[/quote]
Ben gordum yorumunu ama ne yazayim ki eklerim tamam sorun degil.Sistemi kurdugun icin tesekkurler. Oylara gore ilk once Elite 7 yapacagim tabi son anda oylar 24 une kadar degismez ise. 24 unde Turkiye'ye donuyorum ve ortagimla birlikte hemen calismalar basliyorum.