Jump to content

Elite Xp Diamond Edition.. 27000 Indirildi. Güncel

furkan6601
 Share

Recommended Posts

[quote name='outlawist' date='21 August 2011 - 04:14 ' timestamp='1313892872' post='1067132']
furkan bana bunu nasıl yaptııını öğretirmisisn A & R - Enhanced Right Click Add-On Builder ben normalde istediğim sağ tık ekliyorum ama bunda galiba sadece yanında klik işareti çıkıyor yani ben sadece bu klik olayı için diyorum
[/quote]

outlawist kardesim daha baslamadım calısmalarıma daha denemedim A & R eklentisini türkiyeye dönünce o soruna bakıcam cözünce sana söylerim ;) süphen olmasın..

[quote name='ozkan23' date='21 August 2011 - 09:59 ' timestamp='1313913585' post='1067189']
İnternet Explorer da bir sorun var ve çözemedim sildim tekrar kurdum ama yine olmadı mesala modemin sayfasına girin 192.168.2.1 orda kullanıcı adı şifre yazan kısımlar çok küçük okunmuyor
[/quote]

ozkan23 kardesim bende suan öyle bi problem yok eger yasadıgın sorunun SS(Resim)lerini koyarsan yardımcı olmaya calısacagım.. Dedigim gibi ben öyle bi sorun cıkmadı bu zamana kadar kurduklarımdada yoktu sana bende sorun olmadıgını gösteren resimlerimi koyuyum..

[spoiler][img]http://b1108.hizliresim.com/11/8/21/13963.gif[/img]
[img]http://b1108.hizliresim.com/11/8/21/14086.gif[/img][/spoiler]

[quote name='Jackien91' date='25 August 2011 - 08:50 ' timestamp='1314255027' post='1069513']
[b]Kardeş Sen Bu Sisteme Güncel Demişsin Ama Şimdi Windows Update Girdim 108 Toplam Güncelleme Buldu ve 300 mb Boyutunda + Güncellemeler içinde Windows Xp Servis Pack 3 60 mb Diyor[/b]
[/quote]

Ben bu sorunu daha önceki cevabımda belirtmişdim her halde görmemişsin yazdıgım cevap bu..

[quote name='furkan6601' date='02 August 2011 - 20:02 ' timestamp='1312308126' post='1055964']
XP için güncellestirmeler bilgisayarı yavaslatır cünkü güncelleştirmeler eklenirken eskileri silinmez ayrı olarak oluşturulur böylece hem bilgisayarınaza yük yapar hem windows dosyalarını kasar ama bilgisayar içn önemli olanlar eklenmiştir gerisini eklemeye ihtiyac duymadım dedigim gibi ne kadar cok program yüklerseniz o kadar cok registry anahtarı olusur ve bilgisayarınızı kasar günccelleştirmelerde böyle bi mantıga dayanıo o yüzden gereksiz olanları ekleme ihtiyacı duymadım ...
[/quote]

[quote name='furkan6601' date='25 August 2011 - 13:14 ' timestamp='1314270873' post='1069584']
Ben bu sorunu daha önceki cevabımda belirtmişdim her halde görmemişsin yazdıgım cevap bu..
[/quote]
[b]Ama Sistem İçin Önemli Güncelleştirmelerde Vardı Yaklaşık 108 Tane Hem Güncelleştirmeler Windows'un Her Türlü Açığını Kapatır. Windows Kapalı Kaynak Kodlu Yazıldıgı için Hackerlar Bu Kodun Kırıp Sistemin Açığını Bulup Ordan Windowsa Bağlanabilir Virüs Sokabilir. O yüzden Microsoft Bu Açıkları Bulup Güncellemelerle Kapatır. Mesela Eskiden Hotmail'in Xss Açığı Vardı ve Milyonlarca Msn Bu Yöntemle Hacklendi ve Microsoft Bu Açığı Farkedip Güncelleme Yayınlayarak Kapattı. O Yüzden Sisteme Her Türlü Saldırılardan Korunmak İçin Tam Güncel olması Şart Kardeşim...[/b]

• 2 hafta sonra ...

[quote name='dnz84' date='01 August 2011 - 16:12 ' timestamp='1312215167' post='1055487']
[i]İlla ki güzel düşüncelerimi mi paylaşmak zorundayım? Forum kurallarında böyle bir madde görmedim kusura bakma. Bu benim düşüncem ve eleştirim bu da sanırım seni ırgalamaz [b]Seco_can_can.[/b] İyi ya da kötü eleştireye hepimizin açık olması gerekir sen değilsen saygı duyarım ama düşüncelerimi açıkça ifşa etmekten asla vaz geçmem.

Beğenmediğimi zaten vurguladım sonuçta özgür bir forum kişileri bu şekilde uyarmak sana artı katmaz.[/i]

Edit: İmla
[/quote]

Arkadaşım boş konuşuyorsun bildiğin yanıldığına yetmez haybeden konuşuyosun bişey soracam sen bilgisayarı açmayı biliyormusun :) Xp nin sonu gelmişmiş şuan dünyada %70 xp kullanılıyor yakında windows 8 çıkacak sen daha win 7 övüyorsun bildiğinden konuşmadığın belli

usta gayet hızlı ve görseli güzel ama ben bir türlü türkcell 3g vınn yükleyemedim tüm yükleme işlemi bitiyor açınca -bu bilgisayardaki bir yapılandırma ayarı bu bağlatıyı engelliyor- biye bir uyarı alıyorum neden olabilir acaba bir bilgi verebilirmisinizz

[quote name='otage' date='05 September 2011 - 15:43 ' timestamp='1315230217' post='1074519']
usta gayet hızlı ve görseli güzel ama ben bir türlü türkcell 3g vınn yükleyemedim tüm yükleme işlemi bitiyor açınca -bu bilgisayardaki bir yapılandırma ayarı bu bağlatıyı engelliyor- biye bir uyarı alıyorum neden olabilir acaba bir bilgi verebilirmisinizz
[/quote]

otage arkadaşım hatanın resmini koyarsan daha iyi yardımcı olabilirim ama tahminen Net Framework 3.5 yüklemen lazım eger yüklediysen kaldır bidaha yükle düzelecegini sanıyorum...

[quote name='karasev1' date='07 September 2011 - 21:12 ' timestamp='1315422747' post='1075814']
hocam yeni sürüm ne zaman çıkar allahın izniyle ?
[/quote]
karasev1 arkadaşım yeni sistem üzerinde şu an çalışıyorum ama 2012 de piyasaya sürmeyi planlıyorum eğer senin gibi çok istekli kişiler çoğalırsa çok daha erken sürebilirim ama yılbaşı gecesi sürmeyi planlıyorum...

[quote name='Cyber-Warrior' date='13 September 2011 - 18:12 ' timestamp='1315930322' post='1078747']
İconları upload edecektin bir ara onuda seneye mi ?
Geçmiş iletilere bakarsan görürsün !
[/quote]
Aklımdan çıkmış kusura bakma birazdan hallederim Gold Edition nerdeyse bitti onla uğraşıyordum...

[quote name='outlawist' date='20 September 2011 - 13:41 ' timestamp='1316518868' post='1082791']
ok kardeş gold yap senin elite güvenip 7 den golda döndüm mavi ekran hatası vermiyor ama gold u çok baba yapmanı istiyuorum ve wpi ekleme istersen ne zaman çıkar bu arada
[/quote]
Ben Gold Edition 'da diger kişilerin yaptıgı sistemlerden ayıran gerçekten çok mükkemmel özellikler olacagını şimdiden söyleyebilirim gerçekten senin dedigin gibi Gold Edition'ı baba gibi olacak gerek görsellik gerek hızlılık gerek kullanışlılık acısından tabi sizin burda verdiginiz oylarıda göz önünde bulundurarak yapıyorum işlemlerimi Gold Edition Gerçekten çok güzel olcagı için yıl başında çıkarmayı planlıyorum ama yogun istek olursa bu zamanı biraz geriye çekebilirim ama dedigim gibi yogun istek olursa ayrıcada sana çok teşekkür ederim 7 den benim sistemime döndügün için eger Gold Edition'ı sabırla beklersen gerçekten beklediginin karşılıgını alacagını alacagınızı sanıyorum sonuçta bizim bunu yapma sebebimiz XP kullanıcılarına XP nin yapabileceklerini kat ve kat artırıp ve buna görsellikte katarak güzel bir XP keyfi saglamak.. Bu arada senin önceden bahsettigin sağ tık eklentileri baris_seven arkadaşımızınkiyle aynı yaptım yani klik işareti felan var ;)

[center]
[font="Arial Black"]
[size="5"][b]Şuan indirilme sayımız 18904[/b][/size] [/font][/center]

[color="#9932CC"]
[center][b][font="Arial Black"][size="5"]İşte Kanıt[/size][/font][/b][/center][/color]
[center][spoiler][img]http://c1109.hizliresim.com/11/9/21/13201.jpg[/img]

[img]http://b1109.hizliresim.com/11/9/21/13220.jpg[/img][/spoiler][/center]

[size="4"][b]Farkımız olsun ;)[/b][/size]

[quote name='ArAnAnAdAm36' date='20 September 2011 - 20:58 ' timestamp='1316545127' post='1082989']
furkan kardeş bende bekliyorum senin sitemi ama öle bir xp yap cok hızlı olsun bir baktın devri kapandı diyenlerde xp ye dönerler :)) bekliyoruz
[/quote]

Öncelikle çok teşekkür ederim sistemim hakkında yorumların için hız konusunada bazı yenilikler eklemeyi düşünüyorum ama görselligide artırdıgımdan biraz hız düşebiliyor sizde bilirsiniz ne kadar görsellik o kadar az performans yani çok görsellik az performans,az görsellik çok performans oluyor ben bunda görselligi normalin biraz üstü yapıp hızınında artmasını sağlamaya çalıcagım zaten şuan onun üstünde çalışıyorum .. Çünkü kullanıcılar sadece hıza bakmıyorlar görsellikte bi o kadar önemli.. ben ikisini bir arada yapmaya çalışıyorum gayret ediyorum ama gerçekten çok iyi olcak süper hatta mükkemmele yakın olcagını tahmin ediyorum önceki mesajımdada dedigim gibi bizi diger sistemlerden ayıran bir kaç çok süper özellik olcak kimsede olmayan özellikler ve ben bu özellikleri tamamen kendim yaptım ve kullanılmasını çalınmasını asla istemiyorum ve bunun için bi çözüm arıyorum çünkü kendi yaptıgım şeyi başkalarının kendisinde kullanmasını istemiyorum kullancaksa bizim sistemimizi kursunlar öyle kullansınlar haksızmıyım.. bi kaç çözüm buldum ama tam degil eger bi bilginiz varsa bunun hakkında dosya koruması kopyalanmasına karşı bi şey bana söylerseniz sevinirim..

[quote name='kehanet_32' date='21 September 2011 - 16:21 ' timestamp='1316614896' post='1083314']
Bu xp de F Klavye kullanabilir miyiz
[/quote]
Tabikide kullanabilirsiniz test edilmiştir gönül rahatlıgıyla kullan arkadaşım ;)

sistemi kurdum çok teşekkür ediyorum Güzel ama bir sorunum var bir türlü çözemedim kafayı yedim :) usb çalışmıyor aygıtı tanımadı diyor fare için önce çalışıyordu.biosdan açık durumda ama çalışmıyor n olur yardım edin ..eriebilirlik secenekleriyle bireyler yapmaya çalııyorum yardımınızı bekliyoorum :) iyi geceler