Jump to content

Bedava 10 Tane Dosya Kurtarma Programı

onuryolal
 Share

Recommended Posts

Dosyalarım gitti aile resimlerim vardı silinmiş ne yapacağım diyince işte bu BEDAVA 10 tane dosya kurtarma set işini görür hemen indirip deneyin
benim işimi gördü inşallah sizin problerinizede yardımcı olur güle güle kulanın

program listesi şöyledir :

1] GetData Recover My Files Pro v4.6.6.830
2] PC Tools File Recover v8.0.0.39
3] Recuva v1.38.504
4] SoftLogica Handy Recovery v5.0
5] MiniTool Power Data Recovery v6.0
6] FileRestorePlus v3.0.1
7] ICare Data.Recovery Software v4.0
8] BadCopy Pro 4.10.1215
9] Runtime GetDataBack for FAT/NTFS v4.01
10] Ontrack EasyRecovery Professional v6.21 retail

toplam = part1-50mb + part2-50 = 100 mb

http://hotfile.com/dl/126249116/2681cd8/vky2010.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/126249112/2dbaf53/vky2010.part2.rar.html Edited by onuryolal

İndirdim ama denemedim Güzel gözüküyor...
Teşekür edirim çok faydalı olucagına inanıyorum denemedim hala. Ben yaklasık 8 gb lık pogram indirdim ama belgelerimden D: konumuna yedeklememisim o yüzden format ile silindi umarım bunlar pogramlara zarar vermeden geri getirmeyi basarıcaktır sence zarar görmeden geri gelirlermi?
Sana bir öneride bulunmak işterim burdaki 10 pogramın nasıl kulanıldıgını anlatan bir yazı yazarsan bence bunu kulanmayı bilmiyen arkadaslar için harika bir kaynak olucaktır, Bana süper bir kaynak olurdu dogrusu...

Son birsey daha söylemek istiyorum sag tarafa tıklandıgında gelen yazı güzel hosuma gitdi...

• 4 hafta sonra ...

[quote name='volkan12copy' date='12 August 2011 - 23:32 ' timestamp='1313184751' post='1061858']
İndirdim ama denemedim Güzel gözüküyor...
Teşekür edirim çok faydalı olucagına inanıyorum denemedim hala. Ben yaklasık 8 gb lık pogram indirdim ama belgelerimden D: konumuna yedeklememisim o yüzden format ile silindi umarım bunlar pogramlara zarar vermeden geri getirmeyi basarıcaktır sence zarar görmeden geri gelirlermi?
Sana bir öneride bulunmak işterim burdaki 10 pogramın nasıl kulanıldıgını anlatan bir yazı yazarsan bence bunu kulanmayı bilmiyen arkadaslar için harika bir kaynak olucaktır, Bana süper bir kaynak olurdu dogrusu...

Son birsey daha söylemek istiyorum sag tarafa tıklandıgında gelen yazı güzel hosuma gitdi...
[/quote]

arkadaşım programlardan bazılarını kullandım ve karşılaştırma yapma şansım oldu (gerçi benim kullandıklarım 4-5 yıl önceki sürümleri) bana göre recovery my files ve ontrack gayet başarılılar. yeni sürümlerinide indirip yükleyecem kullanımları gayet basit zaten programlar kendileri kullanıcıyı yönlendiriyor.

• 1 yıl yıl...