Jump to content

Turkcell Vınn Almayı Düşünüyorum

Bırak Gitsin...
 Share

Recommended Posts

Herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar :) ... arkadaşlar ben ttneti iptal ettirip yerine turkcell vınn almayı düşünüyorum siz değerli tnc üyelerininde bu konu hakkında bilgilerini almak isterim birde galiba sınırsızı çıkmış oda 49 liraymış yalnız 4 gb aştıktan sonra hız 1 mbps düşüyormuş acaba nasıl olur?...Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

1 hızı ilk kullanmaya başladığın gibi sabit durmuyor gittikçe düşüyor
2 giden ve gelen byte toplamını faturana yansıtıyorlar bu yüzden 4g çabucak doluyor
3 deneme için 3 aylık kampanyalar felan var onları dene sonra geri dönüşün zor olur
4 tavsiyem: sadece nete girceksen, forum'lara girip yorum yapcaksan, hız senin için sorun değilse: 2. el vınn yada vodem al + vodafone konturlu hat + aylık sınırsız 8 tl paket al tamamdır (şuan bunu kullanıyorum :) )
saygılar

[quote name='kedice' date='20 August 2011 - 10:54 ' timestamp='1313826861' post='1066596']
1 hızı ilk kullanmaya başladığın gibi sabit durmuyor gittikçe düşüyor
2 giden ve gelen byte toplamını faturana yansıtıyorlar bu yüzden 4g çabucak doluyor
3 deneme için 3 aylık kampanyalar felan var onları dene sonra geri dönüşün zor olur
4 tavsiyem: sadece nete girceksen, forum'lara girip yorum yapcaksan, hız senin için sorun değilse: 2. el vınn yada vodem al + vodafone konturlu hat + aylık sınırsız 8 tl paket al tamamdır (şuan bunu kullanıyorum :) )
saygılar
[/quote]

şu aylık 8 tl sınırsız paketi daha detaylı açıklayabilirmisin nasıl birşey? hızı nasıl çünkü ben online oyun felan oynuyorum döküman felan indiriyorum bana sınırsız lazım şu an....

[quote name='Bırak Gitsin...' date='20 August 2011 - 08:13 ' timestamp='1313828034' post='1066603']
şu aylık 8 tl sınırsız paketi daha detaylı açıklayabilirmisin nasıl birşey? hızı nasıl çünkü ben online oyun felan oynuyorum döküman felan indiriyorum bana sınırsız lazım şu an....
[/quote]
sadece sitelere girer yorum yaparsın
birşey indiremezsin hızı çok çok çok düşüktür

kardeş sana bi yol söyliyecem ben uzun zamandır kullanıyorum.ilk olarak elinde wın jet gibi modem olması gerek sonra bi telsim hat gerek telsim ayda 7 tl ye sınırsız intenet veriyor.ve gerçekten hızlı tavsiye ederim aylık 49 verceğine 7 tl ver :D:D:D