Jump to content

5 GB Web Alanı

Psychology

Recommended Posts

benim için çok faydalı oldu.teşekkür ederim.

upload sitemi oraya yönlendirdim, en azından hafıza problemim artık yok:) istediğiniz kadar resim upload edebilirsiniz artık :blink::blink:

• 2 ay sonra...

arkadaşlar www.isminiz.net.tc adlı domainlerinizi

www.net.tc adresinden alabilirsiniz.

ilk başa reklam koyuyo ama siz www.smartdots.com adresinden giriş yapıp domain settingten reklamları kapatabiliyorsunuz.!!

arkadaşlar www.isminiz.net.tc adlı domainlerinizi

www.net.tc adresinden alabilirsiniz.

ilk başa reklam koyuyo ama siz www.smartdots.com adresinden giriş yapıp domain settingten reklamları kapatabiliyorsunuz.!!

kayıt olduktan sonra bir türlü login olamiyor bu adresi deneyip site yayımladınız mı hiç?

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
Upload Yaparız bizde
640 defa upload yaparak 5 gb ı bitiririz

siz yeterki yapın.. ben size bi 5 gb daha bulurum.. :)

ayrıca bu sitede google adsense reklamları koymaya başladı artık.. Görüntü güzelliği gitti.

• 3 ay sonra...

kayıt olduktan sonra bir türlü login olamiyor bu adresi deneyip site yayımladınız mı hiç?

arkadaşım o sitenin login kısmında hata var o yüzden öbür sekmelere girip ondan sonra logine tıklarsan

giriş yapabilirsin tavsie ederim çok güzel bir domain :huh:

emili ebn kullanıyorum ve güzel mail dogrulamadan 2 dakikada yapabiliyorsun bide girişte sorun var error veriyo iki kez logine tıkla ve dogru girdiginden emin ol olmazsa benim domainlerden birini veririm denersin senden kaynaklı bisorun mu diye ama sitede bi sorun yox ... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...