Jump to content

Nokia 6630 mu N70 mi?

sertunc

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

walla ben ce N 70 cok ii görüntü mükemmel her seyden önce 6630 ekran çöz düşük pek tutulan bi tlf değil...

N70 çift kam gerçi ön taraftaki çok kullanışlı değil ama olun işe yerıyor yine de ... sonç ta N 70 daha kullanışlı ve daha iyi..

bana kalırsa nokia düşünme kardeşim :wacko:

telceperick790i1vd6.jpg

setupAllTabs(); Ürün Özellikleri : Renk Siyah Genel Özellikleri Ağırlık 115 gr Boyutlar 105 x 47 x 22 mm Şebeke 900 / 1800 / 1900 Ajanda ? Var Alarm Var Titreşim ? Var Hesap Makinesi Var Java Desteği Var HandsFree (Eller Serbest) Resimli Telefon Defteri ? Yok Ses Kayıt ? Sesli Arama Kronometre Var Bas Konuş ? İşletim Sistemi Standart Görüntülü Konuşma Yok Güç Özellikleri Bekleme Süresi Maksimum 350 saat Konuşma Süresi Maksimum 7 saat Pil Türü Li-Ion Pil Gücü 900 mAh Bağlantı Özellikleri UMTS ? Bluetooth ? Var Dahili Modem Yok GPRS ? Class 10 EDGE ? Var E-mail Desteği Var WAP ? Versiyon 2.0 Infra Red (Kızıl Ötesi) ? Var PC Senkronizasyonu ? Var Kamera Özellikleri Entegre Kamera Var Kamera Çözünürlüğü 3.2 megapiksel Kamera Zoom 16x Video Kayıt Var Sesli Video Kayıt Var Video Oynatma Var Eğlence MP3 Çalma Var Radyo Var MMS Var Eğlence Zil Tipi Polifonik , MP3 Melodi Programlama Var Oyun var Hafıza Özellikleri Telefon Hafızası 64 MB Dahili Hafıza Arttırılabilir Hafıza ? Var Ekran Özellikleri Ekran Tipi TFT Ekran Çözünürlüğü 240 x 320 Piksel Ekran Renk Çözünürlüğü 256K Renk

Haftasonu CEBIT fuarında inceleme fırsatım oldu. Gerçekten harika fotograf çekiyor. Müthiş birşey..

Nokianın kapaklı telefon üretememe beceriksizliği dillere şayan bunu bilmeyen yok.

Onlarca para verip kapaklı nokia telefon almak akıl karı değil bence.

Sony ericsson kamera üretiminde lider konumda. Nokianın patronlarının bile Sony marka kamera kullandığına eminim

Sony Ericsson bir devrim yaptı ve Nokia onu taklit etmeye çalışıyor. SE böyle bir atak yapmasaydı nokia daha uzun yıllar biraz ondan biraz bundan telefon kakalayacaktı. Kamerası iyi olsa radyosu olmaz radyosu olsa kamerası iyi olmaz ikisi olsa görüntüsü güzel olmaz. Sürekli bir kısır döngüydü.

SE geldi ve telefon neymiş herkeze gösterdi.

Artık nokianın yanından bile geçmem şahsen. Sony Ericsson Forever diyorum.

bana kalırsada samsung d900 al derim!

ince,karizma,şekil ve dahası!hepsi bir arada!

bence senin aradığın 2 telefondan da daha iyi!

bu ay pcnet te haberi çıktı 2007 dünyanın en iyi telefonu seçildi!

bende var ben memnunum :wacko:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...