Jump to content

Modemde Torrent P2P Engelleme

mustafasuyabatmaz
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar benim sorunum ortak kullandığım interneti kardeşimin torrent hastalığı nedeni ile kullanamamam olması
her ikimizinde kullandığı ayrı pc ler nedeni ile onun pc sine müdahale edemiyorum sözlü uyarılarıma rağmen indirmediğini söylesede
biliyorumki tam gaz çekim yapıyor haliyle hızım içler acısı

airties 5340 modemimde torrent programının kullandığı p2p port engellemeyi nasıl yaparım
çok araştırdım bir türlü bulamadım.. url engellemesini yaptım istediğim kelimelerle modemde yasaklama yaptım
kendimde denedim çalışıyor

lakin hazır linklerden bulacağına inandığım torrent linklerine birşey yapamıyorum
bu tür programların çalışmasını nasıl engellerim modemde

şimdiden teşekkürler

kardeş sana tek tavsiyem ishield plus aile filtresini indir bulabilirsen fullünü bul ama büyük ihtimalle yoktur 15 gün rahatlarsın deneme süresi kadar kardeşinin biligisayara çaktırmadan kur siteleri englle blacklist bölümüünden işlem tamam yardımcı olamdıysam kusura bakma en beleş yöntem

onun pc ye el atsam programsız yaparım zatende ne yaparsam yapayım formatla bitirir işi o yüzden

modemde uygulama kapatma bölümünü soruyorum

tüm url linkleri yada googlede taratacağı kelimeleri yasakladım
aratamaz artık ama friwall de erişim kontrolu var buda benim işimi kolaylaştıracak

eğer emula edonkey utorrent gibi programların kullandığı p2p port numaralarını bilsem yapıcam

p2p port numaraları lazım bana yada başka bir yöntem

arkadaşım senin biraz araştırdım utorrent port no:29041 yardım edebildiysem ne mutlu bana link bu

http://www.chip.com.tr/forum/utorrent-port-acil-_t75302.html

bu verdiiğğm portno senin dediğn p2pp mi blmem ama programın modemde kullandığı no bu