Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Android İşletim Sistemli Telefon Önerileriniz.

Bitmap
 Share

Recommended Posts

Merhaba iyi günler..

Arkadaşım emektar telefonumu yenilemeye karar verdi.. benden telefon önerisi istedi... bende baktım ama pek birşey bulamadım..ama sizinde önerilerinizi almak istedim..

[b][color="#0000FF"]950-1000[/color][/b] tl Civarı [b][color="#8B0000"]Android İşletim Sistemli[/color][/b] [color="#FF8C00"]Dokunmatik[/color] ve [color="#800080"]WIFI[/color] gibi özellikler bulunan bir telefon öneriniz varsa yazarsanız sevinirim...

*Birde [color="#8B0000"][b]Acer Liquid E [/b][color="#000000"]Telefonu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazabilirlerse sevinirim.. [/color][/color][u][b]
[/b][/u] Edited by Kazım

[quote name='exhilaratingmetal' date='18 September 2011 - 19:28 ' timestamp='1316363296' post='1081807']
Eğer yurtdışından alma şansın varsa Samsung Galaxy S2'yi 1000-1100 TL'ye bulabilirsin. Hatta Tax Free alabilirsen daha da düşük fiyata gelir.
[/quote]

yurtdışından alma gibi bir imkan yok..

[quote name='acronisli' date='18 September 2011 - 20:42 ' timestamp='1316371341' post='1081942']
sony ericson arch almanı öneririm.
[/quote]

xperia arc denedim ve tasarım olarak bence tam bir rezalet ayrıca ui de pek hoş değil onu alacaksan başka launcher yükle öyle kullan berbat bir ui e sahip

Edited by mfs776

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

Arkadaşlar şuan biraz beklemenizi öneririm.
Resmi bir açıklama gelmedi ve birçok sürüm 2.2 olan 4 e yükseltilemeyecek.
Bir ay içinde belli olur.Telefonu almadan önce üretici ile irtibata geçin ve 4 e yükseltilebilecek telefon tercih edin.

• 1 yıl yıl...