Jump to content

Yıllık Msdn Üyeliği 85 $ -Stokla Sınırlı

istanbul82
 Share

Recommended Posts

[quote name='Sirius' date='24 September 2011 - 12:45 ' timestamp='1316868337' post='1084826']
son sorumu sorayım o halde keyler bir yıllık diyor bazı forumlarda. keyler ömür boyu geçerli değil mi? kız arkadaşım ve kendime kullanacağım windows 7 kylerini o halde.
[/quote]
keyler omur boyu oyle bi saçmalık yok hesabın 1 senelik bitince yeni ürünleri elde edemiycen(çıkarsa) sadece olay o office 2012 veya başka çıkan şeyler bitim tarihinden sonra vista lisansımı 2007 den beri kullanıyorum 2009 başında bitmişti msdnim üstüne 30-40 defa format atmışımdır...

:warning: [color="#8B0000"]!!!Uyarı!!![/color] :warning:

[color="#006400"]Sirius Kardeş..[/color]

[color="#FF0000"]!!!Sakın Hesabını Paylaşma!!! veya !!!Hackerlara, Cukurlara vs.. Belli Etme, Açıklık Verme!!! [/color]

[color="#8B0000"]!!! 1 Yıllık Üyelik Zaten Deme, Senden Başka Birisi.. Ya Nette veya Başka Yerde Anlatma, Belirtme ve Açıklık Verme!!![/color]

[color="#0000FF"]1 Yıllık Üyelik Demeyin Tespit Edildiğinde Hesabınız Ban! Ban! Banlanır.. Çok Dikkatli Olmak Gerek Bence Bu Konularda.. [/color]

[color="#4B0082"](Not: Onca Paraya Verdiğin Üyeliğe Yazık Olur)[/color] :unsure: :closedeyes: :( :mellow:

[color="#000080"]Benim Yasal Tüm Ms Windows ve Ms Office Ürün Anahtarlarımı Kimseye Paylaşmıyorum.. Ya Satar yada Saklarım..[/color]

1 Yıllık Üyelik Biterse Ya Yenisini Alırsın, Ya Atarsın Yada Saklarsın.. Edited by croteam

o arkadaş kayıp oldu bizde parasını geri iade ettik aktivasyonu geri aldık ilginç adam netten gitti umarım sağlığı iyidir biz şahsi satmıyoruz arkadaşlar oem şirketi avrupada olay açık bırakılan kapı ben 5 seneden beri hesabımı bilirim hiç bi sorun yaşamadım ,ayrıca paypaldan ödeme yapanlar 73$ dolara çıkmıştır olay bizden değil tl dolar çevirimi ve paypalın gıcık politikası ve kesintileri...

Edited by istanbul82

• 2 hafta sonra ...

forumdan 1.kişiye daha satılmış mailinizi kontrol edin telle arama gibi bişey yok forum aktivasyonu gibi bi olay aktive olcak kimse telle aranmaz tel de alınmaz kim uydurmuş bende anlamadım..+ ben aracıyım satıcı değil...

Edited by istanbul82

• 3 hafta sonra ...

Bugün itibariyle benim de üyelik bilgilerim geldi.Gerçekten güzel bir fırsat orjinal ürün kullanmak isteyen birçok microsoft ürününü ilk kullananlardan olmak isteyen arkadaşlar için birebir.Keza 2012 yazında piyasada olması beklenen windows 8 için de bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.Güven konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınıza garanti veririm.istanbul82 olsun satıcı arkadaş olsun oldukça ilgililer.Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum :)

Edited by kara.ejder.323

mila adlı arkadaşta almış hayırlısı olsun son 10 account satıldığı an konu kilitlenir sonra bayya bi süre sonra satışalar olcak havuza bağlı bayya bi ay sonra yalnız yıl bile olabilir...yeni ilk iki satıştan sonra biraz fiyat artıcak(10$+)...güle güle kullanın.

Edited by istanbul82

yilmaz adlı üyeye son üyeliklerden satılmış hesaplarınız kısa sürede aktif olur mailinizi kontrol edin, 70$ a son 1 üye kaldı sonraki fiyatlar 85$ banka 88$ paypal 8 üye için 8den sonra havuz doluyo...6 ay sonra yada 12 ay sonra bidaki satışlar tahmini şirkete bağlı olmayabilirde...

Edited by istanbul82

[quote name='Kunteper' date='30 October 2011 - 21:38 ' timestamp='1320010722' post='1103926']
[/quote]
bu arkdaşada son satış yapılmıştır ve fiyat 85$ paypal 88$ çıkmıştır oda keyfi bi olaydan değil karşı taraftan, paypala odeme yapan arkdaşların banka hesabıyla odeyenler gibi hızlı gerçekleşmiyo daha oncedende belirttim 48 saati bulabilir..hayırlısı olsun.
son 8

Edited by istanbul82

[quote name='istanbul82' date='30 October 2011 - 22:15 ' timestamp='1320012956' post='1103952']
bu arkdaşada son satış yapılmıştır ve fiyat 85$ paypal 88$ çıkmıştır oda keyfi bi olaydan değil karşı taraftan, paypala odeme yapan arkdaşların banka hesabıyla odeyenler gibi hızlı gerçekleşmiyo daha oncedende belirttim 48 saati bulabilir..hayırlısı olsun.
son 8
[/quote]
Arkadaşlar çok kısa sürede hesabım aktif oldu. Benim bütün sakarlıklarıma rağmen :whistle: sabırla ilgilendiler sağolsunlar , kesinlikle aklınızda soru işareti olmasın, office, windows, visual studio bile var.

• 1 ay sonra...
  • 2 years yıl...