Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7-8-10 Dvd Sine Program Entegre

köylü
 Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  1. http://hotfile.com/dl/130347138/88adee9/proekle.rar.html=bunun
  1. http://hotfile.com/dl/130616925/d56343b/Autounattend.rar.html= ve bununda linki yok maalesef.zamanınızı alıyor gibi oluyorum farkındayım ama bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz nasibimizce.eğerki yeni linkleri koyabilirseniz hangi dosyayı hangi sistemde kullanıcağımızıda ufak bir notla ekleyebilirseniz beni ve ihtiyacı olanları sevindirirsiniz.bütün çalışmalarınız için kolay gelsin şimdiden çok teşekkürler.

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Merhaba, bu program ile winpe Xp iso dosyasınada program ekleme yapabiliyormuyuz . Usb den çalışan Xp Winpe sistem için iso yapmak istiyorum içine ekleyebilirmiyim.(Kurulum gerektirmeyen tıkla çalıştır bir program ekleyeceğim )

Edited by Lord_Ares
soru ekleme

Sayın Köylü nün bir çok paylaşımında soru sorup bilgi almak istedim fakat niyeyse ben hariç çoğu kişiye cevap verdi. Bende bunu anlamış değilim  Tamam emeği çok ve güzel paylaşımlar yapıyorsunuzda bu umursamazlık bu tavır niye anlamış değilim. 2 Aydır cevap alamadığım sorular var madem soru sorulmasını istemiyorsunuz yoruma kapalı paylaşımlar yapın bizde cevap için peşinizden koşturmayalım.

Teşekkürler..

• köylü changed the title to Windows 7-8-10 Dvd Sine Program Entegre
  • 1 yıl yıl...
  • Editor
Theogus45, 8 saat önce yazdı:

Sanal Makine de denedim fakat katılımsızları kurmadı...hatta  1 tane katılımsız program attım uzamasın dıye ısmını de kısaltp Türkçe karakter kullanmadım ama kurmadı bir yerde hata mı yaptım yoksa gerçek makine de mi çalışıyor program?

hangi dosyayı kullandınız sources klasöründeki dosyaları kurulumdan önce sources içerisine attınızmı

• Thanks 1