Jump to content

Alacagım Led; 3D, En Az 200 Hz. ,1920/1080I ,46/4

akincaglar
 Share

Recommended Posts

arkadaslar

kutusunda LED almakistiyorum ve istedigim led; 3D, en az 200 Hz. ,1920/1080i ,46/47 inch (smasung/Lg tercihim) özelliklerinde olursa cok iyi olur,magza fiyatları hemen hemen aynı ve fiyatlar internet sitelerinde %3-5 ucuz ama birde nette kendim arastırıyım dedim.
Elinizde varsa veya satılan ucuz bir yer biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Yer Antalya

S.S.
Not: Samsung UE 46d6000 ,UE46D6500 ,LG 47LW650S ,Lg 47LX9500 olabilir. Edited by akincaglar

• 2 hafta sonra ...

[quote name='akincaglar' date='27 September 2011 - 21:52 ' timestamp='1317153123' post='1086555']
arkadaslar

kutusunda LED almakistiyorum ve istedigim led; 3D, en az 200 Hz. ,1920/1080i ,46/47 inch (smasung/Lg tercihim) özelliklerinde olursa cok iyi olur,magza fiyatları hemen hemen aynı ve fiyatlar internet sitelerinde %3-5 ucuz ama birde nette kendim arastırıyım dedim.
Elinizde varsa veya satılan ucuz bir yer biliyorsanız ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Yer Antalya

S.S.
Not: Samsung UE 46d6000 ,UE46D6500 ,LG 47LW650S ,Lg 47LX9500 olabilir.
[/quote]

merhaba arkadaslar
bilgilendirme amaclı olarak sunları soylemek istiyorum;

Samsund D6500 116 ekran led tv'yi 2.924,00 TL'ye aldım (Vat..'dan) cunkü aynı ürün Tekn....'da 3.999,00Tl'di
evde kutuyu acmamamı ve servisi beklememi soylediler ,yoksa garanti gecersiz olurmus neyse,
Antalya'da yıld.... elektronik geldi ver basit bir kurulum yaptı ve hiç bir ayar veya tarif vermeden kagıt imzalatıp gittiler.
sonra Tv sehpası montaj geldi onlar montaj yaptı ve TV'ye baktılar ve birisi dediki;beyefendi bu cihaz Samsung firmasının ithalat etmiş oldugu bir ürün degil dedi,ben sordum nerden anladınız ? cevabı su oldu;daha once samsung'da calısmıs kendisi,"TV!nin arkasında TRT Bandrolü yapıştırılmış (kanunen gerekli)ama Samsun kendi TV'lerine toplu bandrol alıp markalıyor ve bandrol yapıstırmasına gerek kalmıyor"dedi yani aldıgım firma Japonya'dan/Malezya'da vs.almıs olabilir Led Tv'yi kendisi cok ucuza ithal ediyor ve magazasında satıyor,yani TV'ye bir sey olsa Samsung degil yerel elektronikci bakacak.
1 Haftadır seyir ediyorum
artıları;SmartTv olunca internette maile bakmak,youtube ve face book hesabına girmek,ses iyi,ince tasarım,ekran buyuk oldugu icin daha iyi
eksileri;yayına gore goruntu veriyor,tam 2D'yi 3D'ye cevirmiyor,3D ayarlarındanmıdır nedir hic bir 3D film seyir etmedim/edemedim,ayarlar bcok karısık,1080 i 50 hz gozukuyor cunku yayınlar hep 50 Hz imiş onun icin,yani100 Hz veya 400 Hz olsada Tv aldıgın yayın 50 Hz,ancak Blue Ray ile seiredebilirsin yuksek Hz.
daha iyi/kotu seyler gorunce ileride size bildiririm

Edited by akincaglar