Jump to content

Max. 400Tlye Klavyeli Telefon Önerileriniz.

ArminVB
 Share

Recommended Posts

[b]arkadaşlar maximum bütçem 400 tl klavyeli bir telefon almayı düşünüyorum.Tavsiyeleriniz nelerdir.Benim aklımdaki telefon bu ama nedir ne değildir bilmiyorum. Biraz açıklığa kavuşturursanız sevinirim.
[code]http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=87737&ad=BLACK-BERRY-8520-CURVE-BLACK-Cep-Bilgisayarlari-(PDA)[/code][/b] Edited by LeOn.

bence klavyeli tel Samsung GT-S3353 şekli var hemde gören blackberry sanıyo :D

bnim klawyeli telefonum var Samsung GT-S 3353 şekli var gören blackberry sanıyo :D

bnim klawyeli telefonum var Samsung GT-S 3353 şekli var gören blackberry sanıyo :D

[warning][color="#800080"][b]DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine [img]http://i46.tinypic.com/289kcyd.jpg[/img] Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.[/b][/color][/warning]

Edited by Legion

Şimdi sen demişşsin. Dokunmatik sevmiyorum diye de .

Hiç üzerinde swype klavye özelliği olan bir dokunmatik telefon kullandımı?
Mesaj yazmak o kadar rahatki anlatamam.
Ben şu anda Huawei İdeos X5 kullanıyorum. İnanılmaz güzel. vede muhteşem özellikleri var.
Ben sana f/p (Fiyatına göre muhteşem performans) Huawei İdeos X5 i öneririm. 550 tl

Ama tabiki yine tercih senin. Birde android telefon olması ayrı bir avantaj.
Donanım olarak HTC Desire Hd ye ile hemen hemen aynı. Küçücük bir ayarla, Htc Desire HD de çalışabilen bütün oyunları vede uygulamaları çok güzel kullanabiliyorsun.

Bana kalırsa şu swype klavyeyi bir araştır derim.

Sonra sakın bu paraya Nokia alma, parana yazık. Üzerinde android vede swype klavye olan bütün cep telefonları tavsiyemdir.