Jump to content

Lan'dan Harddiske Bağlanma

Oksit
 Share

Recommended Posts

[center][b]Selamın aleyküm beyler.

Kablosuz modemim var yeni aldığım laptopla internete giriş yaptım sorunsuz bir şekilde.

Masaüstü pcyle laptop aynı interneti kullanıyor.

Masaüstünde ki harddiski (D BÖLÜMÜNÜ) laptopta nasıl görebilirim ?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Laptopun işletim Sistemi Orj. Windows 7 Startet x34
Masaüstünün işletim Sistemi Orj. windows7 Ultimate x64[/b][/center]

İKİ b5ilgisayara da Team Viewer programlarını kur programı çalıştırdığında 2 bilgisayarın ekranında da ıd ve şifre ler gelecek laptop dan masaüstü bilgisayarın şifresini girerek masaüstüne baqlan bu sayede sadece D yi değil masaüstünde ki bütün bilgileri grebileceksin. Ama sadece D yi grmek istiyorum gerisne gerek yok diyorsanız D yi ağda paylaşmanız daha mantıklıca.

[center][b][quote name='nano68' date='22 October 2011 - 18:45 ' timestamp='1319301900' post='1099427']
Hocam heralde Team Viewer ile yapılabiliyordu
[/quote]

Nanocum canım ciğerim kuzum aslanım paşam allahını seversen saçma konuşma ne teamı ya o.O

[quote name='severalnasty' date='22 October 2011 - 18:46 ' timestamp='1319301994' post='1099429']
[b]D bölümünü ağda paylaş seçeneğine tıkla.[/b]
[b]
[/b]
[b][spoiler][img]http://i.imgur.com/NpYdw.png[/img][/spoiler]
[/b]
[/quote]

Eyvallah hallettim.

[quote name='aysnr' date='22 October 2011 - 19:55 ' timestamp='1319306145' post='1099457']
İKİ b5ilgisayara da Team Viewer programlarını kur programı çalıştırdığında 2 bilgisayarın ekranında da ıd ve şifre ler gelecek laptop dan masaüstü bilgisayarın şifresini girerek masaüstüne baqlan bu sayede sadece D yi değil masaüstünde ki bütün bilgileri grebileceksin. Ama sadece D yi grmek istiyorum gerisne gerek yok diyorsanız D yi ağda paylaşmanız daha mantıklıca.
[/quote]

Nano için yazdıklarım senin içinde geçerli ayşenur.

[quote name='severalnasty' date='22 October 2011 - 20:15 ' timestamp='1319307331' post='1099472']
Yaw arkadaşlar ne team viewerı ya. Adam diyorki aynı modeme bağlı. Paylaşım denen bir özellik var. Hergün kullanıyorum. Hatta sadece d bölümünü değil, istediğin klasörü dosyayıda paylaşılabilir
[/quote]

eyvallah dostum her zamankı yaptıgım paylasımı gormemıstı sımdı gordu.[/b][/center]