Jump to content

ie7 türkçe nlite addon

alperen_69

Recommended Posts

http://rapidshare.com/files/14762363/alperen.rar.html

arkadaşımız bu addonu yapmış ben nlite ile entegre ettim ve virtual box ta denedim

dosekranij8.jpg

sade ilk açılışta şöyle bir dos ekranı geldi fakat normal kurulumda veya normal ie7 entegresinde oluşan hiçbir sorun oluşmadı masaüstü sümgesi sorunsuz kullanıcı kısmındaki resimler sorunsuz

arkadaşımız bu addonu yapmış ben nlite ile entegre ettim ve virtual box ta denedim

Please register to see this content.

sade ilk açılışta şöyle bir dos ekranı geldi fakat normal kurulumda veya normal ie7 entegresinde oluşan hiçbir sorun oluşmadı masaüstü sümgesi sorunsuz kullanıcı kısmındaki resimler sorunsuz

Bu Son Sürüm Türkçe Ie7 mi ?

Edit--- Mesajlarınızı Yazarken Lütfen Küçük Harfleri Kullanın.

slm arkadaşlar xp ye entegre olaylarını aynen formdaki anlatımlara göre yaptım bu işte acemiyim yaklaşık 8 tane proğramı entegre ettim xp kurulurken 7zip le ilgili iletiler aldım kurulum yapıldı fakat proğramların yarısı yüklenmiş yarısı yüklenmemiş.addon işlemini yaparken ussf de bazı proğramların swich lerini bulamadım.artı bazılarında sistem sistem belirtilen yolu bulamadı 7zip gibi iletiler aldım bu konuyu eksisi ve artısıyla anlatak bir arkadaşıma sonsuz minnettar kalırım.şimdiden teşekkürler.

slm arkadaşlar xp ye entegre olaylarını aynen formdaki anlatımlara göre yaptım bu işte acemiyim yaklaşık 8 tane proğramı entegre ettim xp kurulurken 7zip le ilgili iletiler aldım kurulum yapıldı fakat proğramların yarısı yüklenmiş yarısı yüklenmemiş.addon işlemini yaparken ussf de bazı proğramların swich lerini bulamadım.artı bazılarında sistem sistem belirtilen yolu bulamadı 7zip gibi iletiler aldım bu konuyu eksisi ve artısıyla anlatak bir arkadaşıma sonsuz minnettar kalırım.şimdiden teşekkürler.

7ZİP HATASINI USSF parametrelerini yanlış girdiğinizden alıyorsunuz anlatımda ufak yanlışlık olmuş sanırım /S şeklinde olan parametreyi alacaksınız tamamını değil

7ZİP HATASINI USSF parametrelerini yanlış girdiğinizden alıyorsunuz anlatımda ufak yanlışlık olmuş sanırım /S şeklinde olan parametreyi alacaksınız tamamını değil

ilk önce size teşekkür ederim. yanlız şu varki ussf de bazı proğramların parametresi çıkmıyor ve "N/A" diye bir yazı çıkyor bu durumda ne yapmalıyım yardım ederseniz sevirim.

Hangi programlarda bulamıyor?

ie 7 de bulamadı + mp 11 de yok privatedisklight ta yok kaspersky 6 da yok msg plus ta yok bunun gibi bir çok proğram da yok ne yapmam lazım bilmiyorum.yardımlarınız için çok sağolun bu boardda sizin gibi arkaşlar oldukça insanlara çok yardımınız ın olmasıyla türk milletini ileriye ******ürdüğünüzü söyleye bilirim.teşekkürler.

dostum ie7 için verdiğim addon u kullan yeniden addon yapmana gerek yok media player 11 içinde sanırım forumda yine vermiştim splitstreamer var süper entegre ediyor

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=18625&hl=streamer

burda vermişim ayrıca N/A diye bulamdığı zaman demekki daha açılacak part var yani onuda en küçük parçaya kadar aç addon maker da yaptıktan sonra bir yerde winrar ile aç içindeki çalışıyormu çalışmıyormu bak

• 3 ay sonra...

IE7 yi şu an kullanmakta olduğum sistemime kuracam fakat, geri kaldırmam mümkün mü? IE 6 yı tekrar kullanabilir miyim? Geri yükleme noktası oluşturmam gerekiyor mu?

IE7 yi kaldırmak çok kolaydır. Her hangi bir programı kaldırır gibi "program ekle-kaldırdan mesela". Daha ayrıntılı bilgi istersen aşağıda adresini verdiğim microsoft sitesindeki kısa türkçe makalede ayrıntılı kaldırma yöntemleri vardır.

http://support.microsoft.com/kb/927177/tr[/CODE]

IE7 yi kaldırmak çok kolaydır. Her hangi bir programı kaldırır gibi "program ekle-kaldırdan mesela". Daha ayrıntılı bilgi istersen aşağıda adresini verdiğim microsoft sitesindeki kısa türkçe makalede ayrıntılı kaldırma yöntemleri vardır.

http://support.microsoft.com/kb/927177/tr[/CODE]

Teşekkürler CentilBoy. Eğer öyleyse bir sorun yoktur. ama ben yine de geri yükleme noktası oluşturayım.Ben en iyisi denemek isteyen arkadaşlar için portable versiyonunu hazırlayayım.

IE7 windows doğrulama engelini nasıl aşacağımız hakkında bir bilgisi olan? Katılımsız kuruluma tıklıyorum, 3-5 dakika beklediğim halde bir sonuç yok.Winrar ile dosyaları çıkartıp kurmaya çalıştığımda da doğrulama engeli çıkıyor.

Teşekkürler CentilBoy. Eğer öyleyse bir sorun yoktur. ama ben yine de geri yükleme noktası oluşturayım.Ben en iyisi denemek isteyen arkadaşlar için portable versiyonunu hazırlayayım.

Valla süper olur. Bende IE7 Portablesi var ama İngilizce versiyonu. Sen türkçe olanı yaparsan çok seviniriz. Kolay gelsin. Haberlerini bekliyoruz :unsure:

• 2 years yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...