Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Toxa Sistem Masaüstü

tolga27
 Share

Recommended Posts

[quote name='STeRK' date='04 November 2011 - 17:43 ' timestamp='1320421413' post='1106701']
[b]affedersin ama program açılmıyor [/b]
[/quote]

[center][color="#000000"][b]Bende de açılmamıştı ilk denemelerimde yönetici olarak denedim açılmadı uyumluluktan xp sp2yi seçip denedim çalıştı.[/b][/color][/center]

[quote name='STeRK' date='04 November 2011 - 15:53 ' timestamp='1320422002' post='1106708']
tamam çalştı ama bunların bazılırını nasıl değiştirebiliriz keşke onun hakkında bir bilgi versen
[/quote]
bende onu araştırıyorum yapabilen arkadaş varsa hangi programla nasıl yapıldıgını söylese yine yeter

[quote name='STeRK' date='04 November 2011 - 15:53 ' timestamp='1320422002' post='1106708']
tamam çalştı ama bunların bazılırını nasıl değiştirebiliriz keşke onun hakkında bir bilgi versen
[/quote]

Verdiğin exe den Değiştirme Yapamazsın Yapmak İçin ".dxpack" yada ".desktop" dosyasını Bulman Lazım Bulursan İstediğini Yapabilirsin.
Yaklasık 1 Sene Önce Truva Cafede Gordugum Sistemin Aynısını Yapmıstım Ornek Vereyim

http://i.imgur.com/TVcWe.jpg

bir kac ay önce bende buldum fakat dediğin gibi düzenleme şansın yok. sadece bir exe var onu çalıştırınca 1020*800 çözünürlükte bir ekran geliyor , bir kaçını kullanabiliyorsun bu da kimsenin işine yaramaz.

Edited by harsh

[quote name='Albatros' date='04 November 2011 - 16:42 ' timestamp='1320424960' post='1106734']
Verdiğin exe den Değiştirme Yapamazsın Yapmak İçin ".dxpack" yada ".desktop" dosyasını Bulman Lazım Bulursan İstediğini Yapabilirsin.
Yaklasık 1 Sene Önce Truva Cafede Gordugum Sistemin Aynısını Yapmıstım Ornek Vereyim

http://i.imgur.com/TVcWe.jpg
[/quote]

ben toksadan satın aldım peki onu düzenleyebilirmiyiz

bende bi ara bu programla uğraşmıştım DesktopX v.3.2 Toxa deneme sürümünü görünce yalnız akınsoft sonlandırdığı için ve çözünürlük olayını ayarlayamadığım için
herşey güzelce yaptım istediğim gibi yalnız oyunlara girince ayarladığım sabitlediğim iconlar dağılıyordu çözemedim bırakmıştım

Arkadaslar Bu Zor Birşey Degilki Toxa Sistem Yapıyorsa Bizde Yapabiliriz Ben Konuyu Okuyunca Hemen Küçük Bir Çalışma Yaptim Buyrun Bakın İstenirse Bunun Gibi Birçok Yapılabilir Düzenlemekle Ugrasmayın Düzenleyemezsiniz...

[Spoiler]http://hotfile.com/dl/134280666/76a2419/C-Drive.exe.html[/Spoiler]

Nor: Toxa Sistemin Yaptigi Masa Üstünün Aynısını Yaptim Pekte İyi Birşey Degilmiş Bizim Rainmeter Bile Ondan Güzel Bence...

Edited by imaginary

[quote name='tolga27' date='04 November 2011 - 18:34 ' timestamp='1320431677' post='1106780']
ben toksadan satın aldım peki onu düzenleyebilirmiyiz
[/quote]

Ne yazikki düzenleyemessin.

[quote name='sonnokta71' date='04 November 2011 - 19:23 ' timestamp='1320434618' post='1106805']
bende bi ara bu programla uğraşmıştım DesktopX v.3.2 Toxa deneme sürümünü görünce yalnız akınsoft sonlandırdığı için ve çözünürlük olayını ayarlayamadığım için
herşey güzelce yaptım istediğim gibi yalnız oyunlara girince ayarladığım sabitlediğim iconlar dağılıyordu çözemedim bırakmıştım
[/quote]

İconları Kilitlemelisin DesktopX den Ozaman Sorun olmaz.

Edited by Albatros

• 6 ay sonra...

paylaşmış olduğun toxa_sistem.exe nin dxpack dosyaları burada . desktopx programını kurarak tek tek kısayol atayıp editleyebilirsin. elinizde hazır exe ler varsa editlenmesini istediğiniz burada paylaşın dxpack haline dönüştüreyim.

https://rapidshare.com/files/1553687433/toxa_icon.rar

• 2 ay sonra...

toxa sıstem elıme gectı. bu adamlar kurulum nedır bılmıyorlar. makınada pıyasadakı tum programların kalıntıları var. gıdıp kurdukları yerde lazım olmayanları sılıyorlar... kalanları bırakıyor ve calısıyor. gıdıp kurulum yaptıgım bır kafeden sıstemı clon yoluyla aldım. benım makıma takıp adapte ettım.. sorunsuz actım sılme ıslemının ıkıncı gunundeyım tek tek sıstemı temızlıyorum. sıstemı ıngılızce cakma turkce karısımı yapmıslar. sp2 uzerıne sp3 yuklemısler. orjınalde adapte degıl yanı. deskop x ıle daha denemedım ıkonları duzenlemeyı. en son ıs olarak sadece kafenın ısmını masaustunden sılecegım... sonra toza sıstem hazır.. dedıgım gıbı o kadar patent almıs olsalarda sıstem kurmayı bılmıyorlar.. sıstemi 3 kat hızlandırdım... reg ayarı yada msconfıg ayarı gıbı hıcbırsey yapmamıslar. berbat otesı bırseydı.. eğer sıstem duzgun ayarlarsam buraya anlatımlı. kısa yollarını nasıl calıstıracagınız server ıle ılıskılendırecegınız hakkından bılgı verecegım.. eğer bu sıstemı halledebılırsem, toxa nın farklı kurulum versıyonları olan cafelerden bırer klon alıp arsıv yapacagım...

• 3 ay sonra...

Toxa System Yapmiş Oldu Masa Üstü  Simgelerini Ben bitirmiştim Vede Hale de Kullaniyorum DestkopX ile Sizde Yapa bilirsiniz Çok Kolay Sadece Yeterince Zamaniniz Olursa İstediğiniz gibi Ev yada Cafe Pcleri için Yapa bilirsiniz :))

Buda Benim Yaptiğim Biraz Tuaf Ama Sonuc Olarak Yapilmasi vede Uraş verilmesidir..

Buda Resmi :))

http://d1212.hizliresim.com/14/8/gqhh4.jpg

Edited by rob_zombie