Jump to content

Darty Mağazası Ve Notebook...!

sheva_7
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Darty'nin web sitesinde bir notebook gördüm.Şu anda kampanya da ve almaya karar verdim.Yalnız aklıma takılan bir kaç şey var.Sizlere sormak istedim.Yardımcı olursanız sevinirim...Eğer laptopu alırsam darty'den ilk alışverişim olucak...

*Darty ne kadar güvenlidir.Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar fikirlerini söyleyebilir mi...

Alacağam laptop aşşadaki linkte.Bir arkadşım ekran kartının o kadar iyi olmadığını söyledi ama ben yine de burda sizlere de sormak istedim

http://www.darty.com.tr/e_commerce/fiche.cfm?produit_id=62658&cat_id=24

*Bu ekran kartı ile fifa 12 ve pes 12 yi rahat bi şekilde oynayabilir miyim...

Şimdiden teşekkürler...

Darty WEB mağazamıza özel olarak; satın alınan tüm ürünler, Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslim edilir.

SİPARİŞLERİN GÖNDERİMİ
Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemenizin onaylanmasıyla başlar. Onaylanan siparişlerin ortalama gönderim süresi 3 iş günü olup, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.*
Cumartesi, Pazar günleri verilmiş olan siparişler Pazartesi günü işleme konulacaktır.

Ön sipariş olarak satılan ürünlerin gönderim süresi, ürün detay sayfalarında yer almaktadır.
Siparişiniz ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için Çağrı Merkezimiz (444 888 0) ile irtibata geçebilirsiniz.

* Beyaz Eşya, Tv, bazı ses ve görüntü sistemleri vb. kurulum gerektiren ürünlerin teslimi ise teslimat bölgelerine göre değişmektedir;
• Mağazalarımızın Olduğu İllerde; Teslimat tarafımızca ya da anlaşmalı olduğumuz firmalar ile yapılmaktadır. Teslim tarihi servis ekibinin çalışma planı ve kapasitesine göre mümkün olan en yakın tarih olarak seçilmektedir. Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçerek, teslimat ile ilgili özel taleplerinizi iletebilirsiniz.
• Diğer İllerde; Teslimatlarımız Horoz Lojistik ile yapılmaktadır. Onaylanan siparişlerin ortalama gönderim süresi 3 iş günüdür.

TESLİMAT İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER
• Kargonuzun dışında herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; lütfen teslim almayınız ve Çağrı Merkezimize bilgi veriniz.
• Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisiyle birlikte açıp kontrol edebilirsiniz.** Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz; kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep edin ve Çağrı Merkezimize bilgi veriniz.
• Kargo teslimatında sorun yaşarsanız lütfen en kısa zamanda Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçiniz.
• Adalar‘a yapılacak teslimatlar için Çağrı Merkezimizi arayarak bilgi alınız.
• Kurulum için servis taleplerinizi Çağrı Merkezimizi arayarak yaptırabilirsiniz.

**Beyaz Eşya, televizyon vb. kurulumu yetkii servislerce yapılması gereken ürünlerde ürün ambalajını kesinlikle açmayınız. Ürün kuruluma gelecek olarak yetkili servislerce açılmalıdır.

kim alaçak hemen alsın ben hp dizüs bilgisayar aldım çok iyi ve yeni çıkan oyunların hepsin oyunuyorum grafiksel yani bu bilgisayar al biladerim darty iyi firma garanisi 2yıl isterse garantisin para verip uzatırsın :D

Edited by esensoy2

Arkadaşım o ekran kartı harici derler ama laptop tamircisi olarak söylüyorum onboard ekran kartıdır ve oyunlarda zamanla ısınacaktır. Çünkü giriş sevisyesinde bir ekran kartı almış olacaksın. gt540 ve üzeri almalısın. ati cephesinden 5650 bile o ekran kartından daha iyidir.

Edited by codezeron

[quote name='codezeron' date='06 November 2011 - 20:35 ' timestamp='1320611707' post='1107704']
Arkadaşım o ekran kartı harici derler ama laptop tamircisi olarak söylüyorum onboard ekran kartıdır ve oyunlarda zamanla ısınacaktır. Çünkü giriş sevisyesinde bir ekran kartı almış olacaksın. gt540 ve üzeri almalısın. ati cephesinden 5650 bile o ekran kartından daha iyidir.
[/quote]

Anladım arkdaşım.Yani ben bu ekran kartı ile pes 12 ve ileriki serilerini oynayamam mı...

[quote name='emrah48' date='07 November 2011 - 07:18 ' timestamp='1320650327' post='1107806']
ASUS K53SV-SX045R CI5-2410M 2.3Ghz 4GB 500GB 1GB GT540M 15.6 1520 lira
SAMSUNG NP300E5A-S03TR 1 799,00 TL KDV Dahil bu makinaya o para verilmez çok pahalı
[/quote]

Samsung birkaç gün önce kampayadaydı ve 1400 liraydı.Özellikleride Asus'a göre bence daha iyiydi.Yani 1.400 liraya kaçırılmıcak bi notebooktu ama malesef kampanya kısa sürdü... :(