Jump to content

Babylon 8-9 (Pro Olabilir)

papazjoe
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Babylon 8-9 arıyorum full lisanslı olacak ve içinde sözlükleri de olacak pro sürümleri olabilir .birde bişmediğimden soruyorum Babylon 8 internetsiz sözlükleri yüklüyken çeviri yapabiliyor ama 9 sadece internetlemi çalışıyor.Son olarak bana bu babylon nasıl ilaçlanır ve sözlğükler nasıl yüklenir anlatırmısınız. Edited by papazjoe

[quote name='g.a' date='08 November 2011 - 21:54 ' timestamp='1320789286' post='1108711']
[code]http://www.mediafire.com/?9l6jg1c9t7c3qbi[/code]
[/quote]
bu vermiş olduğun linkteki program sadece internet olduğu sürece çalışıyor bana bunun internet olmadan kullanabileceğim bir sürümünü bulurmsunuz

[quote name='bluedeeper' date='09 November 2011 - 18:27 ' timestamp='1320863266' post='1109164']
sözlükler yüklü değildir sözlükleri yükle

örnek:

babylon_english_turkish
babylon_turkish_english
Concise_Oxford_English_Diction

bunların yükle offline çalıştır
[/quote]
bluedeeper bu babylon programına yabancıyım sana zahmet bana sözlüklerini bulabilirmisin 9. sürüm ve program hakkında sözlğk kullanımıyla ilgili genel bilgi verirmisin .

• 4 hafta sonra ...

Hocam babylon'un eski versiyonlarında sözlük yüklemeler mevcuttu ve şu an internette bu .blg uzantılı sözlükleri bulmanız mümkün değil.
bulsanız da artık internet olayına geçildiği için kullanılamaz. geçenlerde bir arşiv CD'mde eski versiyonlarına rastladım. kurdum, crackledim ama çalışmadı.
halbuki aynı programı önceleri sorunsuz kullanıyordum. maalesef bu yeni uygulama beni soğuttu. size tavsiyem LINGOES kullanın.
internete bağlanmadan kullanabileceğiniz iyi bir sözlük. babylonun eskiden olduğu gibi buna da istediğiniz dilllerden çeviri eklentileri kurabiliyorsunuz.

Edited by selip