Jump to content

visual basic front page flash 8 vb nin uygun fiyatlara eğitim setleri

raquin

Recommended Posts

SETLER

1-AUTOCAD EĞİTİM SETİ:

SET FİYATI: 5YTL

CD ADEDİ: 2

DERS İÇERİĞİ: MÜHENDİSLİK ÇİZİMLERİNDEN İNŞAA ÇİZİMLERİNE MİMARLIKTAN BASİT SUNUM ÇİZİMLERİNE KADAR SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ANLATIMI BU SETTE...

2-FREEHAND EĞİTİM SETİ:

CD ADEDİ: 1

DERS İÇERİĞİ: Araç Paneli, Kılavuz Çizgileri, Izgaralar, Metinler, Knife Aracı, Pen, Bezigon, Clone, Dublicate, Renkler, Objeler, Harmanlama, Degrede, Gradyan, Styles, Combine Komutları, Derinlik, Freehand ve Web, Yollar, Align, Rotatigon, Extrude, Zarflar, Perspektif, PDF olarak İhraç KULLANIMLARI SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ANLATIMI BU SETTE...

3-FRONTPAGE EĞİTİM SETİ:

CD ADEDİ: 1

DERS İÇERİĞİ: Microsoft FrontPage® 2002 Kılavuzu, web sayfaları oluşturur ve düzenlerken ve daha sonra bu sayfalardan oluşan bir web sitesi tasarlayıp yayımlarken FrontPage'deki birçok özelliği nasıl kullanacağınızı gösterir. Köprü oluşturmayı, grafik almayı, geri bildirim formu tasarlamayı ve sayfaya gezinti çubukları eklemeyi öğrenebilirsiniz.

4-3D STUDİO MAX EĞİTİM SETİ:

SET FİYATI: 10YTL

CD ADEDİ: 6

DERS İÇERİĞİ: 3D STUDİO MAX PROGRAMINI KULLANARAK 3 BOYUTLU RESİM, FİLM, ANİMASYON VE HATTA OYUN YAPIMINI EN İNCE AYRINTISINA KADAR SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ANLATIMI BU SETTE...

5-VİSUAL BASİC EĞİTİM SETİ:

SET FİYATI: 10YTL

DERS İÇERİĞİ: VİSUAL BASİC PROGRAMIYLA BİR PROGRAMI BAŞTAN SONA HER ŞEYİYLE YAPIMINI SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ OLARAK ANLATIMINI İÇERİR...

6-DREAMWEAVER 8 EĞİTİM SETİ:

SET FİYATI: 7YTL

CD ADEDİ: 4

DERS ADEDİ: 17

DERS İÇERİĞİ: dreamweaver program ortamını TANIMAKTAN sitenin server'a atılmasına KADAR BAŞTAN SONA EN İNCE AYRINTILARIYLA TÜRKÇE OLARAK ANLATILIYOR.

7-PHOTOSHOP CS2 EĞİTİM SETİ:

SET FİYATI: 7YTL

DERS ADEDİ: 13

DERS İÇERİĞİ: Menülerinin Örneklerle Anlatımı, Efektler, Layerler, Tamamı Bu sette...

8-FLASH 8 EĞİTİM SETİ:

CD ADEDİ: 3

DERS ADEDİ: 15

DERS İÇERİĞİ: Full flashtan oluşan bir site yapımı, animasyon yapımı, banner/logo yapımı, oyun yapımını bir profesyonel eşliğinde uygulayarak öğrenebileceğiniz bir set...

9-ASP EĞİTİM SETİ:

CD ADEDİ: 2

DERS ADEDİ: 8

DERS İÇERİĞİ: Kullanıcı ile etkileşimli siteler, PWS Kurulumu, VB Script, Database İşlemleri, İletişim Formu, Sayaç Sistemi, ASP Nedir? IIS Kurulumu, ASP ve VB Script, ASP ve Döngüler, ASP Prodedürler ve Hazır Fonksiyonlar, ASP Classları ve Nesneleri, ASP Database İşlemleri BUNLARIN HEPSİ BU SETTE...

DİĞER SETLER

1-RESİM ARŞİVİ:

CD ADEDİ: 3

ARŞİV İÇERİĞİ: ARŞİVDE TOPLAM 8000 ADET RESİM BULUNMAKTADIR. İÇERİĞİN TAMAMI TEK TEK DOSYALAR HALİNDE KATEGORİLENMİŞTİR...

ÇOKLU ALIMLARDA

3 veya 4 set alındığı takdirde: filmler/128 mb hafıza kartları/ usb uzatma kobloları

5 veya 6 set alındığı takdirde: filmler/ 1 gb lık e-book arşivi / 20 adet boş cd

7 ve üzeri set alımlarında: filmler/resim arşivimiz/ 30 adet boş cd/öss hazırlık kitapları(bu seçenekte kargo ücreti size aittir.)

setlerimizin hepsini aldığınız takdirde öğrendiğiniz bilgileri üzerinde uygulayabileceğiniz bir DOMAIN bizden…

seçeneklerinden bir tanesi sizlere HEDİYEMİZ!!!

İletişim: ********Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...