Jump to content

Install Block

delly.dolly
 Share

Recommended Posts

[quote name='bluedeeper' date='20 November 2011 - 08:48 ' timestamp='1321778899' post='1114654']
current verison 2.07

benim bulabildiğim 2.06

http://www.mlfat4arab.com/sl9f2cz68l8d/Install.Block.2.06.rar.html

şifre: bluedeeper
[/quote]
ilgin için teşekkür ederim

[quote name='delly.dolly' date='16 November 2011 - 13:53 ' timestamp='1321444403' post='1112573']
http://www.tnctr.com/topic/161212-install-block/#entry1112569 bu sayfadaki programın full olanını arıyorum kütüphaneye kurulum yapacağım sevap işlemek isteyenleri bekliyorum
[/quote]

arkadaşım niye gereksiz sayfa açıyorsun niye kirlilik yapıyorsun? belirttigin adrestede yazdım
"dosyanın içerisinde ilacı yokmu full olması lazım değlise tekrar yüklerim ama full olmasa yüklemezdim "
orada link aktif dosya full indir degilse tekrar yuklerim dedim şimdi bu başlıgı gordukten sonra ındırıpbaktım içinde koskoca crack yazılı klasorde var amacın ne onu bile anlamış değilim. sitede kirlilik yaptıgın ayrı bir durum dosyanın içinde crack olmasına ragmen full versiyon lazım diye yardım istemen ayrı bir durum

[quote name='drcslm' date='21 November 2011 - 12:46 ' timestamp='1321879592' post='1115768']
arkadaşım niye gereksiz sayfa açıyorsun niye kirlilik yapıyorsun? belirttigin adrestede yazdım
"dosyanın içerisinde ilacı yokmu full olması lazım değlise tekrar yüklerim ama full olmasa yüklemezdim "
orada link aktif dosya full indir degilse tekrar yuklerim dedim şimdi bu başlıgı gordukten sonra ındırıpbaktım içinde koskoca crack yazılı klasorde var amacın ne onu bile anlamış değilim. sitede kirlilik yaptıgın ayrı bir durum dosyanın içinde crack olmasına ragmen full versiyon lazım diye yardım istemen ayrı bir durum
[/quote]
arkadaşım full olsa istemezdim demo versiyon yazıyor uyarı geliyor

[quote name='delly.dolly' date='21 November 2011 - 14:48 ' timestamp='1321879700' post='1115769']
arkadaşım full olsa istemezdim demo versiyon yazıyor uyarı geliyor
[/quote]

rarı açtıgında crack dosyasında crack dosyası var full versiyon yapan. hadi gormedın o linkte yazdım dosyaya bak full degilse soyle tekrar yuklerım dedım