Jump to content

Office 2010 Sorunu!

KieRoN
 Share

Recommended Posts

Her Formattan sonra kurdugum office 2010 programım şuanda W7 home premium olarak formatladıgım bilgisayarda çalışmıyor ve şu hatayı veriyor:

"Setup Error
Bu yükleme paketi sisteminizce desteklenmiyor.."

Diyerek kuruluma başlamıyor....

Fakat Başka bilgisayarda denedim çalışıyor program...

Yardımda bulunursanız sevınırım...

[quote name='AlijohnX' date='19 November 2011 - 15:31 ' timestamp='1321716690' post='1114306']
[i]Sisteminiz 64 bit ve yüklemek istediğiniz setup dosyası 32 bit destekliyor sanırım...[/i]
[/quote]

Hocam kullandığım sistemde 32 bit kurduğum programda..

[color="#000000"][b]Aldığınız hatayı tekrar kontrol eder misiniz paket mi sisteminizce desteklenmiyor yoksa paket dili mi?

Eğer paket ise işletim sisteminiz ile ilgili bir sorun. Paket dili ise regeditten ayarlanabilecek küçük bir sorun.

Geçmiş olsun. İyi günler... :wave:
[/b][/color]

[quote name='AlijohnX' date='20 November 2011 - 01:03 ' timestamp='1321751027' post='1114616']
[color="#000000"][b]Aldığınız hatayı tekrar kontrol eder misiniz paket mi sisteminizce desteklenmiyor yoksa paket dili mi?

Eğer paket ise işletim sisteminiz ile ilgili bir sorun. Paket dili ise regeditten ayarlanabilecek küçük bir sorun.

Geçmiş olsun. İyi günler... :wave:
[/b][/color]
[/quote]

çıkan hata aynen şöyle:

Bu yükleme paketinin dili sisteminizce desteklenmiyor"

Nasıl duzelteexez ufak sorunu

[b][color="#000000"][color="#FF0000"]HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\Language[/color] anahtarı içersinde bulunan [color="#FF0000"]Varsayılan, Default ve Install Language[/color] değerlerni [color="#FF0000"]0409[/color] olarak değiştirip bilgisayarınızı yeniden başlatın. Daha sonra yükleme işlemini tekrar yapın. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

[color="#0000FF"]Onun haricinde Bölge dil seçeneklerinden sisteminizin dilini değiştirerek yüklemeyide deneyin.[/color][/color][/b]

[b][size="2"][color="#FF0000"]İşletim sisteminiz [/color]malesef elinizde bulunan[color="#FF0000"] 2010 sürümü ile uyuşmuyor[/color].([color="#0000FF"]Windows 7 Home Premium[/color]) Uyuşan bir office yazılımı bulabilirseniz sorununuz düzelecektir.

Geçmiş olsun tekrar. İyi günler dilerim. :wave:[/size][/b]

Bu hatayı bir zamanlar ben de aldım.Eğer modifiye bir w7 kullanıyorsanız bu hatayı alırsınız.Özellikle içerisinden diller çıkarılmış bir w7 kullanıyorsanız office 2010 yüklenmiyor.40 takla attım ama ben deyükleyememiştim.Üzerinde sadece güncelleme yapılmış home premium w7 yükleyin.Ve office 2010'u kurun.Sorunsuz kurulacaktır.Saygılarımla
Sanalda home premium w7 yüklü.Sırf denemek için office 2010 u kurdum.Resimler aşağıdadır.

[spoiler][img]http://i.imgur.com/XJ3Uc.png[/img]
[img]http://i.imgur.com/9FSKV.png[/img][/spoiler]

[quote name='YAGMURADAM' date='21 November 2011 - 00:40 ' timestamp='1321836037' post='1115635']
Bu hatayı bir zamanlar ben de aldım.Eğer modifiye bir w7 kullanıyorsanız bu hatayı alırsınız.Özellikle içerisinden diller çıkarılmış bir w7 kullanıyorsanız office 2010 yüklenmiyor.40 takla attım ama ben deyükleyememiştim.Üzerinde sadece güncelleme yapılmış home premium w7 yükleyin.Ve office 2010'u kurun.Sorunsuz kurulacaktır.Saygılarımla
Sanalda home premium w7 yüklü.Sırf denemek için office 2010 u kurdum.Resimler aşağıdadır.

[spoiler][img]http://i.imgur.com/XJ3Uc.png[/img]
[img]http://i.imgur.com/9FSKV.png[/img][/spoiler]
[/quote]

İlk kurdugum sistem casperin bilgisayarın yanında verdiği home premıumdu. Denedim olmadı.. Sonra tekrar formatladm bu sefer w7 ultimate sp1 kurdum gene olmadı... Hazır formattan konu açılmışken Lenovo 3000 V200 marka bilgisayarımda w7 den başka sitem kuramıyorum. xp Sp2 yada sp3 kurarken kapatıyo pc kendını.. Zorunluluktan W7 kuruyorum..