Jump to content

Nokia Imeı Numarası Değişir Mi ?i

Avril_Lavigne
 Share

Recommended Posts

Arkadalar telefonumu hacklicem de hacklesem telefonumum ımei numarası değişir mi bir forumda böyle bir yazı okudumda aklımı karışırdı

[quote][color="#333333"][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif"][size="2"][i]Ne oldu yükledik yazılım gitti imei numarası 12345610654321? al sana yeni imei numaram rezin oldu telefon şimdi yapılabilir mi bilmiyorum yapılırsa da 100 liraya yakın masraf edicez. Neye yaradı peki ? symbian telefon imei yazmak kolay değil. Adam yüklemiş yazılımı vermiş işte ne uğraşıyoruz ki firmwire ile falan ?[/i][/size][/font][/color][/quote]

[b][u][size="5"][color="#ff0000"]Telefonumum teknik özellikleri[/color][/size][/u][/b]

[b][size="3"]nokia 5228 [/size][/b]
[b] [/b]
[b][size="3"]RM-625[/size][/b]
[b] [/b]
[size=2][b]Telefonuma göre c6 nın cfw varmı [/b][/size] Edited by the_word_avril_lavigne

Nokia dtc4+ bb5 wd2 (ki bunların içinde sybyan telefonlarda var) imei değiştirmek teknik olarak imkansızdır.
lakin böyle bir "hack" varsa burdan bizide bilgilendir onlarca cihaz yatıyor bu yuzden

[color="#FF0000"][b]düzeltiyorum:[/b][/color] parça değişimi olmadan sadece yazılım atmak suretiyle imei değiştirmek teknik olarak mükün değildir...

Edited by aaRDaa

[quote name='the_word_avril_lavigne' date='24 November 2011 - 14:47 ' timestamp='1322138832' post='1117593']
arkadaşlar şimdi telefonumu hackledim dili çince oldu bunu nasıl tr yapabilirm acil yardım
[/quote]

internetten Türkçe bir cfw indirerek telefonu flashla düzelir.
Yada telefonun dil ayarlarında Türkçe varsa ordan seçebilirsin.
Birde telefon markasını, sistem sürümünü falan yazarsan daha rahat yardımcı oluruz