Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ekrandan Video Ve Ses Alma Programı

pcusta_99
 Share

Recommended Posts

Meraba arkadaşlar. Ben bilgisayar ekranından video ve ses alan bir program arıyorum. Bu şekilde birçok program var ama benim istediğim program sesi mikrofoandan değil, direk sistemden alsın. Sanırım anlamıssınızdır beni. Yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum...

[quote name='pcusta_99' date='27 November 2011 - 14:57 ' timestamp='1322398635' post='1119443']
Yardımlarınız için teşekkürler ama bu programlar sesi mikrofondan alıyorlar benim istediğim biz hapörlerden ne duyuyorsak onu alması yani bilgisayardan çıkan sesi.
[/quote]

[color="#FF0000"][b]Bütün video alma programlarının ses ayarları vardır, ses kaydını output'a (stereo karıştırıcı olarakda görünebilir) yönlendirirsen sistem sesini kaydeder. ;)[/b][/color]

Edited by ilx_199

[quote name='ilx_199' date='27 November 2011 - 15:18 ' timestamp='1322399907' post='1119448']
[color="#FF0000"][b]Bütün video alma programlarının ses ayarları vardır, ses kaydını output'a (stereo karıştırıcı olarakda görünebilir) yönlendirirsen sistem sesini kaydeder. ;)[/b][/color]
[/quote]

O özelliği bulamadım bende

[color="#FF0000"][b]Buyur arkadaşım o zaman sana şu ana kadar kullandığım en iyi video recorderi sunayım ;[/b][/color]

Gilisoft Screen Recorder

[code]http://www.tnctr.com/topic/170085-katylymsyz-gilisoft-screen-recorder-32/[/code]

[b][color="#0000FF"]
Niye bu kadar iyi diyecek olursan, videoları .flv dosyası olarak HD kaydeder ve videoların boyutu inanılmaz derecede küçük oluyor, 1 saat oyun videosu çektim 500mb felan oldu sanırım :)

Ses olayına gelince, programı kurunca Settings bölümünden Audio'ya gel, Input Lines seçeneğini Stereo Karıştırıcı olarak ayarla... En iyi çözümüm bu ;) [/color][/b]

[b][color="#FF0000"]Edit :[/color] [color="#0000FF"]Eğer Video Sesleri cızırtılı çıkarsa Audio Bölümündeki Volume'yi düşürerek ayarlayabilirsin şayet ben % 75 kullanıyorum.[/color][/b]

Edited by ilx_199