Jump to content

Vista Transformation Pack 9.0 Xp Cd Entegre

zafersword
 Share

Recommended Posts

Vista Transformation Pack 9.0 arkadaşlar bunu xp nasıl entegre edebiliriz. bulamadım bir türlü ben Vista Transformation Pack 9.0 verdiği 3 görünüm seçeneğinden windows vista basic görünümünü seviyorum ve kullanıyorum bunu nasıl xp cd entegre edebilirim sadece o görüntüsünü
[img]http://3.bp.blogspot.com/_ybl896c__Ko/S9FAHhllvYI/AAAAAAAAB_M/Yo4zBpLRyPE/s1600/Windows+Vista+Theme+for+windows+7.jpg[/img] Edited by zafersword

Ben Nlite programı ile Katılımsız kurulum sekmesini girip ordan masaüstü temalar bölümüne girip bu sistemdekileri ekle butonunu tıklıyorum karşıma kıullanmakta olduğum temaların listesi geliyor vista basic ve vista aero seçip ekle diyorum daha sonra sağ tarafdan varsayılan tema olarak vista basic seçiyorum devam butonuna basıyorum bişeyler yapıyor tema dosyalarını felan yüklüyor ama format attığımda hiç bir değişiklik olmuyor temalar themes klasörüne gelmiş ama tema o şekli olmuyor lütfen bunun bir yöntemi olmalı yardımcı olun

Edited by zafersword

[quote name='zafersword' date='29 November 2011 - 21:00 ' timestamp='1322593230' post='1121395']
Ben Nlite programı ile Katılımsız kurulum sekmesini girip ordan masaüstü temalar bölümüne girip bu sistemdekileri ekle butonunu tıklıyorum karşıma kıullanmakta olduğum temaların listesi geliyor vista basic ve vista aero seçip ekle diyorum daha sonra sağ tarafdan varsayılan tema olarak vista basic seçiyorum devam butonuna basıyorum bişeyler yapıyor tema dosyalarını felan yüklüyor ama format attığımda hiç bir değişiklik olmuyor temalar themes klasörüne gelmiş ama tema o şekli olmuyor lütfen bunun bir yöntemi olmalı yardımcı olun
[/quote]

UxTheme yamasını aktif hale getirmen gerekiyor

off ya olmuyorki açıkca anlatan bir kaynak felan yokmu bu temayı Vista Transformation Pack i nasıl katılımsız yaplır anlamadımki elime yapıştı kaldı uxtheme.dll dosyasını cab yap diyorlar olmuyorki hiç birşey

Edited by zafersword