Jump to content

Arkadaslar Bu Notebook Nasıl Sizce

Share

Recommended Posts

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-g72-b05st-intel-core-i3-370m-24ghz-4gb-500gb-173-tasinabilir-bilgisayar-xf118eaa/productDetails.aspx?productId=bd760716&categoryId=98#Gorseller

suan 865 tl indirimde gorunuyor suanki fiatı 1079 tl bu parayı edermi sizce performansı nasıldır acaba normal oyunlarda sorun cıkarırmı ekran kartı
birde bu var

http://www.hepsiburada.com/Liste/fujitsu-ah530-intel-core-i3-370m-24ghz-2gb-320gb-156-tasinabilir-bilgisayar-vfyah530mrsb5tr/productDetails.aspx?productId=bd760707&categoryId=1

birde bu

http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=5110-B43H43#detail

ekran kartları sectigim modeller icin bir degerlendirme yaparmısınız oyunlar icin iyimi sizce 2gun icinde bu ucunden birini alacagım lutfen yardım edin
cevaplarınız icin simdiden sagolun

------------------------------

ustalar lutfen bi cevap verin

------------------------------

yardım edecek kımse yokmu Edited by Akozdem!R

arkadaşım verdiğin linklerde ürünler çıkmıyor ama ben senin için baktım tek tek ve aralarından sadece dell olanı seçtim çünkü işlemcide önemlidir ekran kartı yanında i5 işlemci var ve nvidia gt525m ekran kartı var bu kart bir çok oyunu rahat oynatır ama şunu belirteyim sen sadece oyun amaçlı düşünüyorsan masaüstü pc lere yönel derim çünkü bir laptoptan i7 işlemcide olsa en üst model ekran kartıda olsa bir masaüstünde ki performansı alamazsın ama hayır bana laptop lazım oyunuda arasıra oynayacağım dersen dell tavsiyemdir ama ağırlık oyunsa masaüstü tavsiyemdir. hp olan model ekranı büyük 17.3" ekran var ekran kartı bununda idare eder fiyat;/performans dersen hp al ama paran varsa dell i al.

Edited by erpol

[quote name='erpol' date='01 December 2011 - 19:27 ' timestamp='1322767632' post='1122515']
arkadaşım verdiğin linklerde ürünler çıkmıyor ama ben senin için baktım tek tek ve aralarından sadece dell olanı seçtim çünkü işlemcide önemlidir ekran kartı yanında i5 işlemci var ve nvidia gt525m ekran kartı var bu kart bir çok oyunu rahat oynatır ama şunu belirteyim sen sadece oyun amaçlı düşünüyorsan masaüstü pc lere yönel derim çünkü bir laptoptan i7 işlemcide olsa en üst model ekran kartıda olsa bir masaüstünde ki performansı alamazsın ama hayır bana laptop lazım oyunuda arasıra oynayacağım dersen dell tavsiyemdir ama ağırlık oyunsa masaüstü tavsiyemdir. hp olan model ekranı büyük 17.3" ekran var ekran kartı bununda idare eder fiyat;/performans dersen hp al ama paran varsa dell i al.
[/quote]

hp nin mi delin mi ekran kartı iyi fazla anlamıyorum

[quote name='Yasinnn003' date='01 December 2011 - 22:09 ' timestamp='1322770198' post='1122547']

hp nin mi delin mi ekran kartı iyi fazla anlamıyorum
[/quote]

hp 5470=64 bit ,dell gt525m=128 bit 128 bit daha iyidir dolayısıyla dell in ekran kartı daha iyi