Jump to content

bootmenu hazırlama?

strax

Recommended Posts

arkadaşlar birşey merak ediyorum ben kendi cdmi hazırlıyorum ama daha çok şey yapmam lazım kafama birşey takıldı bilgisayarı cd ile başlatınca xp cdinin bootmenusunu nasıl verebiliriz oraya TNCTRXP var hatta bu hoşuma gitti bunu da yapmak istiyorum ama sitedeki multi bootmenu bunun için yeterlimi.birde ben tema bulamadım arkadaşlar bilgisayarın temasını ve iconlarınıda değiştirmek istiyorum.yardımcı oalbilecek bir arkadaş varmı.bekliyorum arkadaşlar..

Arama isminde sıklıkla kullandığım ekranın sağ üstünde yer alan bir link var.Tavsiye ederim.Sizin için neyin yeterli olup olmadığına sizin yerinize karar verilebilmesi için kendinizi ve ihtiyacınızı herkesin anlayacağı şekilde net olarak tarif etmeniz gerekmektedir.Ben hala beyin okuma üstünde çalışıyorum,henüz tatmin edici sonuçlara ulaşamadım.Kolay Gelsin.

Arama isminde sıklıkla kullandığım ekranın sağ üstünde yer alan bir link var.Tavsiye ederim.Sizin için neyin yeterli olup olmadığına sizin yerinize karar verilebilmesi için kendinizi ve ihtiyacınızı herkesin anlayacağı şekilde net olarak tarif etmeniz gerekmektedir.Ben hala beyin okuma üstünde çalışıyorum,henüz tatmin edici sonuçlara ulaşamadım.Kolay Gelsin.

bende biliyorum arama butonunu.adminlik yapıyorum ve benmde uyardığım konulardan birisi ama bu konuda 1 haftadır kafa yoruyoruz ve kaynaklar çok karışık hangisini hangi sırayla yapacağımızı şaşırıyoruz.yardım etmeyeceksen eğer bu şekilde cevap verme bir daha.burası bir forum ve bu bölüm de aklıma takılan şeyleri sorma yetkim vardır galiba.bir sürü konu inceledim ama eksik bir sürü şey var.driverları ekleme konusunda mesela.nlite kullanıyorum.arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak birisi varsa lütfen bekliyorum........eğer isterseniz resim ekliyeyim??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...