Jump to content

Repackager Ile Ilgili Bie Soru?

Bwtunc
 Share

Recommended Posts

2 gündür internet sorunu yaşadığımdan sorularım birikti diyebilirim. Kintaro üstadım yinemi sen anlamında ki gülümsemeyi tahmin edebiliyorum.

[topic='http://www.tnctr.com/topic/150800-repackager-ile-katylymsyz-program-hazyrlama/'][/topic]

yukardaki acılan topicte @headhunterxxx güzel bir açıklama ile katılımsız program hazırlamayı göstermiş. emeği için teşekkür ederim.

Ama site kuralı gereği konun altına cevap yazamadım ve yeni bir konu açtım...

Sorularım Ve Yaptıklarımı kısaca özetlim.

[b]Soru Açıklaması:[/b] Hazırlama video dosyasını izledikten sonra bir bölüm dikkatimi cekti setup.exe dosyası (bir cmd dosyası) bu videoda anlatılmamış...google amcama sordum ama google amcadan cok bilgi alamadım. Çünkü bir kişi bu konuyu anlatmış herkes onu paylaşmış ama onuda ben anlamadım...
[b]Soru:[/b] burdaki setup.exe nasıl hazırlanır o olmazsa katılımsız çalışmaz mı ?
[b]
Yaptıklarım :[/b] Videoda anlatıldığı gibi Repackager ile programın setupunu kurdum... fakat process dediğimde videodaki gibi setup dosyalarını gösteren bir bölüm çıkmadı. Yani Captures Installation bölümünde düm dosya linleri karşılığında 0 yazıyodu... Yinede build yaptığımda bir .msi dosyası oluştu...
[b]
Sonuç : [/b] Herzamanki gibi yine ilk seferde beceremedim yani hüsran. Bu .msi dosyasına tıkladığımda kuruluma direk olarak geçmek yerine InstallShield ekranında kalıyor... yani normal bir setup'u InstallShield üzerinden yapmaya çalışıyor....

yaptığım eksik birşey elbet var... ama göremiyorum eksikliği...

yine herzamanki gibi değerli zamanını ayırıp cevap veren arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.