Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Wireless Açma Problemi

SoFallingSlowly
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar şöyle bir problemim var acer notebook'umda wireless açma tuşu yok fn+f2 kombinasyonunu kullanıyordum bu kombinasyona bişi oldu ve artık wireless ı açmıyor tuşlar ayrı ayrı çalışıyor. deli etti beni format attım driverlarını yükledim. xp w7 denedim olmadı sonunda pardus indirdim kurdum tık wireless açıldı internete giriyor ama fn+f2 kombinasyonu ile değil wireless aç komutunu vererek.masaüstü bilgisayarımda ubuntu yüklü ama birde pardus'a ihtiyaçım yok win7 de veya xp de çalışıcak sağ tuş eklentisi wireless i aç kapa komutu veya masaüstü programı varmıdır yazılabilir mi internette ne kadar çözüm aradıysam bulamadım bu sorun onlarca kişide var ve bütün sorular cevapsız bir kaç kişide laf olsun diye bişiler yazmış denedim olmadı.kısacası tnctr bu sorunuma ve diğer onlarcasına yardımcı olabilir mi yoksa bu notebook elimde kalıcak.

Şimdiden herşey için sağolsun .TNCTR ;)

Edited by SoFallingSlowly

Buradan kendi wiriless adaptörün hangisi ise onu indir diğer applications sekmesinden launc manageri indir
[code]http://support.acer.com/us/en/product/default.aspx?tab=1&modelId=3276[/code]

Bu arada senin Notebook için Xp sürücüsü yok onu ancak DriverPackSolution araçlarla bulabilirsin..

Edited by arslantay