Jump to content

Satılık nokia E60 (Faturalı Garantili) Istanbul'dan

bysato

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar,

Satılık Nokia E60 telefon.

Özelliklerini detaylı yazmicam. http://www.nokia.com.tr/id81360.html linkinden kontrol edebilirisniz?

Satılığa çıkardığım ürün Nokia E60 telefon + 512 Mb hafıza kartı + Şarj aleti + usb data kablosu + 28 haziran 2006 da kesilmiş faturası + 28 haziran 2008 e kadar geçerli olan garanti belgesi + kutusu ve kitapcıklarını vereceğim. Ürün gerçekten çok mükemmel ve temiz. Sadece üst köşede biraz boya aşınması ve dikatli bakılmadan görülmeyecek şekilde 2 ile 3 arasondaki tuş takımında ufak bi çatlak. Bunların telefonun işleyişinde ve görüntüsünde herhangi bi engeli yok. Sadece dikkatli bakıldığında görülüyor. Almak isteyenler istanbuldan elden teslim edebilirim. Diğer illere kargo ücretini ben ödeyerek yollayabilirim. Taksitle almak isteyen olursa sahibinden.com üzerinden taksit seçeneği yapabilirim. Öncelikle nakit olarak satıyorum ama üstüne para vermeden nakite çevirebileceğim bir telefon ilede takas edebilirim. Satma nedenim Benq P50 telefon almam. Saygılarımla.

Telefonun resimlerine şimdilik www.******.com dan ulaşabilirsiniz.

Fiyatı : 450 YTL (pazarlıksız)

Alım-Satım-Takas Bölümünde ;

...

...

3-) Sizinle iletişim kurulmasini istediginizde PM ( özel mesaj ) sistemini kullanmaniz gerekmektedir. e-mail, telefon, adres vs.. bilgiler vermek forum kurali geregi yasaktır.

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...