Jump to content

Web sayfamdaki bazı konular index almıyor!

Recommended Posts

Arkadaşlar çıldırmamak elde değil sorunu anlamış bile değilim, bir web sayfam var canı isteyince 30 saniye içinde index alıyor canı istemediğini konu aylardır index almıyor. Mesala 2 tane konuyu aynı anda paylaşayım tabi belli aralıkla birini almıyor diğerinide dediğim gibi çok hızlı alıyor sorun ne olabilir yardımcı olurmusunuz Edited by gecekusu12

[quote name='byxxl' date='06 December 2011 - 16:54 ' timestamp='1323190494' post='1124837']
eklediğiniz o 2 konuyu ne zaman eklediniz ?
[/quote]

Bugün ekledim Secretly Kissing'i 15 dakika önce ekledim onu hemen aldı. Ondan Office Lover kadar olanlarıda öğlen 12 ye ayarlamıştım yani 7 saatir almıyor. Aşağıdaki konuları Dark ve voice uninstaller yaklaşık olarak 1 aydır var bende tekrar zamanlayıp koydum ama nafile yine almadı etiketlerdemi acaba sorun deidm kaldırdım yine almadı dark ile voice uninstaller sabah 7'ye zamanlamıştım. Google index alırken konumu seçiyor napıyor anlam veremedim:S

Edited by gecekusu12

Google'ın örümceklerine akıl erdirmek herkesin bilindiği gibi zor. Botlara Konunun içeriği özgün ve kaliteli olmamış olabilir. Bu yüzden gecikmeler mümkündür. 15Dk da indexlemesi gerçekten komik bir zaman bildiğim kadarıyla minimum 24 saatte botlar sitenizi indexler.

[quote name='byxxl' date='06 December 2011 - 17:13 ' timestamp='1323191580' post='1124850']
Google'ın örümceklerine akıl erdirmek herkesin bilindiği gibi zor. Botlara Konunun içeriği özgün ve kaliteli olmamış olabilir. Bu yüzden gecikmeler mümkündür. 15Dk da indexlemesi gerçekten komik bir zaman bildiğim kadarıyla minimum 24 saatte botlar sitenizi indexler.
[/quote]
hocam 30 saniyede index aldığı konularım var, fakat dediğim gibi yazıyorum mesala bazende 1 ay boyunca o konuyu indexlemiyor tek etikletleri alıp geçiyor yazı yok etiket varmış oluyor tekrar zamanlayıp koyuyorum almıyor bazen alıyor yani sıralamada üst sıralarda çıkamıyoruz bu yüzden:S anlam veremedim inanın

Edited by gecekusu12