Jump to content

Ttnetten 1 Ay Bedava

alper520
 Share

Recommended Posts

aylarca ttnetin bağlantı da kopma ve yavaşlama sorunlarını müşteri hizmetlerine anlatmaktan bıkıp

ttnet aboneliğimi iptal için müdürlüğe başvurup ücretin yüksek ,bağlantı hızının çok kötü oldunu ve aboneliğimi iptal etmek istediğimi söyleyince şöyle bi cevap aldım.

-sorununuzu ben kesin gidericem
-eminmisiniz
-evet
-ya olmazsa bi ay daha fatura ödemek zorunda kalıcam ama
- olsun zaten müşterilerin 1 ay bedava hakkı var.
yani bu 1 aylık hak herkezden gizleniyor.
ve ttnet kullanmaya devam ettim..
bedava olan hakkımı alıp sonrada adsl ve tel hattımı iptal ettim..

Bana da ekim ayında ttnet ten telefon ettiler. tarifemi yükseltmemi istediler. Bende 2 yıl taahhüt vermek istemedigimi ve iptal ettireceğimi söyledim. O da bana "Bu tarifeyi düşünün.Size düşünme süresi olarak Kasım ayı ücretsiz yapıyorum dedi" bende tamam dedim. Ama Kasım ayındada aynı fatura geldi. Telekoma bizzat gidip itiraz ettim :) benim bu ay ücretsizdi fatura geldi diye. Verdikleri 1 ay ücretsiz hakkını tekrar iptal etmişler. Nihayetinde çabalarım sonuç buldu ve Aralık ayına atmışlar. Yani bu ay ttnet bana beleş. 1 hafta önce gelmesi gereken faturam gelmedi. Hakkınızı arayın yani. Saygılarımla ;)

evet benide aradılar istanbul merkezden..iptal ettikten sonra hemde yarım saat adam yalvardı telefonda. kandırmak için tabi.
baya bi muhabbetten sonra adama şöyle dedim hesap numarama 200 tl yatırın kullanmaya devam edeyim..
biraz düşündükten sonra hemen yapamam ama dilekçe yazarız dedi. neredeyse kabul edecekti... keşke 100 tl isteseydim dedim kendi kendime... yani bu ttnet firması işi ticarete döktüğünün ve hizmetin onlar için ne kadar önemsiz olduğunun kanıtıdır.
sizi her arayan müşteri hizmetleri yetkilisiyle pazarlık yapabilirsiniz ve tavsiyemde yapmanız yönünde .. bu domuzlardan ne kadar koparırsanız o kadar karlısınız..bilginiz olsun..