Jump to content

Philips 16Gb Vivid Edition Usb Bellek Hakkında ?

Shadoww
 Share

Recommended Posts

[size="2"]s.a arkadaşlar bir flaş bellek [/size][size="2"]almayı düşünüyorum U3 özellikli açılışta şifre koyabileceğim ve içinde bazı programları çalıştırabileceğim bir flaş bellek istiyorum. nete biraz göz attım uygun fiyata [size="3"][b]''[/b][/size][size="3"][b]Philips 16Gb Vivid Edition Usb Bellek FM16FD05B''[/b][/size] hepsiburada dan buldum indirimdeymiş, sizede bi danışayım dedim alsam işimi görür mü?

[/size][code]http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-16gb-vivid-edition-usb-bellek-fm16fd05b/productDetails.aspx?productId=bd130973&categoryId=970[/code] Edited by Shadoww

dostum alacaksan sağlam bir şey şey al, philips te sağlamdır ama okuma ve yazma oranalrı çok düşük, okuma 14, yazma 5mb, illa 16gb olsun diyorsan transcend var 16gb usb3lü, (usb2 de çalışır) 20mb yazma, 70mb okuma hızı var ama 61 lira HB de... sana kalmış hız sorun değil diyorsan...

[quote name='yeniceli2001' date='29 December 2011 - 13:32 ' timestamp='1325158334' post='1133351']
dostum alacaksan sağlam bir şey şey al, philips te sağlamdır ama okuma ve yazma oranalrı çok düşük, okuma 14, yazma 5mb, illa 16gb olsun diyorsan transcend var 16gb usb3lü, (usb2 de çalışır) 20mb yazma, 70mb okuma hızı var ama 61 lira HB de... sana kalmış hız sorun değil diyorsan...
[/quote]

okuma ve yazma hızı güzel kardeşim ama bu performansı usb 3.0 lar da veriyor benim pc usb 3.0 değil zaten civarımda da yok usb 3.0 ayriyetten U3 özelliği olması gerek şifreleme yapmam lazım ki bunun için alıyorum zaten yoksa usb belleğim var kapasite fazla önemli değil ama almışken 16 alıyım dedim,